İnce Mehmed Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu 2020

Yaşar Kemal’in İnce Mehmed romanına sadık kalınarak çekilecek İnce Mehmed dizisi için hazırlıkları devam ediyor. Faruk Turgut’un sahibi olduğu Gold Film tarafından ekranlara getirilecek İnce Mehmed dizisinde Hatice ve Abdi ağa karakterlerine hayat verecek oyuncular için oyuncu seçim çalışmaları başladı. Dizi de İnce Mehmed karakterine ise Burak Deniz hayat verecek. İnce Mehmed dizisinde yer alması için bir çok deneyimli isme teklif giderken dizi de genç oyunculara da şans verilecek.

İnce Mehmed Dizisi Konusu: İnce Mehmed dizisinde hayatında kasabaya gitmemiş ve köylerinin ağası Abdi ağanın emrinde çalışan İnce Mehmed’in hikayesi anlatılacak. Mehmet bir gün kasabaya gider ve kasabadan çok etkilenerek sevdiği  kadın Hatice’yi de alarak kasabaya kaçar; ancak Hatice Abdi ağanın yeğeninin nişanlısıdır ve Abdi Ağanın adamları ve yeğeni  onları bulur çıkan çatışmadı Mehmed yaralanır; Abdi ağanın yeğeni ise ölür.

Mehmed ise yaralı olarak kaçar. Abdi Ağa Hatice’yi hapse attırır. Mehmed Deli Durdu adında bir çeteye katılır ve hapishaneden Hatice’yi kaçırır. İnce Mehmed’i Abdi Ağa jandarmaya şikayet eder. Jandarma ile çıkan çatışma sırasında Hatice doğum yapar; jandarmalar Mehmed’e acır ve onu serbest bırakır. Mehmed ise gider ve Abdi ağayı öldürür.

İnce Mehmed dizisinin ocak 2021 de Show TV ekranlarında izleyicisi karşısında olması bekleniyor.

İnce Mehmed Oyuncuları

Burak Deniz

Yarım Kalan Aşklar Dairesi dizisi ile anlaşan Burak Deniz 2020 de aynı zamanda İnce Mehmed dizisinde yer alacak. Bizim Hikaye dizisi ile Türkiye’nin en çok tanınan ve sevilen erkek başrol oyuncularından olan Burak Deniz Hande Erçel ile yer aldığı Aşk Laftan Anlamaz dizisi ile de büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başarmıştır.  17 Şubat 1991’de İzmit’te doğan Burak Deniz İnce Mehmed dizisi ile de son dönemde ki başarısını devam ettirmek istiyor. 29 yaşında olan ve kariyerinin en verimli çağını geçiren yakışıklı oyuncu aslında Çanakkale’de Sanat Tarihi  eğitimi akmıştır; ancak hayali hep sanatçı olmaktır. Kolej Günlüğü ve Medcezir gibi çok önemli iki seçmeyi de geçen ve iki dizide de yeteneğini ispat eden Burak Deniz  ilk başrol deneyimini ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile yaşamıştır.Büşra Develi ile medyanın önünde aşk yaşayan Burak Deniz 185 santimetre boyunda ve 75 kilodur aynı zamanda da terazi burcudur.ince mehmed dizisi Burak Deniz

İnce Mehmed dizisi için düşünülen oyunculardan ilki İsmail Hacıoğlu’ydu; ancak İsmail Hacıoğlu Zümdürü Anka dizisini tercih etti; İnce Mehmed karakterine hayat verecek tanınmamış oyuncu aranmakta. İnce Mehmed dizisine hayat verecek oyuncu için ince uzun ve güçlü bir oyuncu aranıyor. ince mehmed dizisi 2020