İnsanlık Suçu Neslihan Kimdir? Müşerref Göksever Kimdir?

İnsanlık Suçu dizisi Kanal D ekranlarında 31 mart cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıktı. İnsanlık Suçu dizisinin ilk bölümünde daha önce ekranlarda görmediğimiz ama oyunculuğuna bayıldığımız yeni bir oyuncu daha çıktı.

Gökdemir Holding’de çalışan ve zengin olmak için Gökhan’la yasak aşk yaşayan bir kızdır Neslihan. Neslihan Gökhan Gökdemir’in yasak aşkıdır. Neslşhan Gökhan’ın Suna ile olan ilişkisini bildiği halde bu ilişkiye devam eder. 

Gökhan Gökdemir muhtemelen ilerleyen bölümlerde Neslihan’dan kurtulmaya çalışacak; zira Suna yakın zamanda Neslihan ve Gökhan aşkını öğrenecek. Neslihan Suna’dan Gökhan’ı almak için tüm kadınlık cazibesini kullanacak.

İnsanlık Suçu dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız İnsanlık Suçu Oyuncu

İnsanlık Suçu dizisinde Suna ve Neslihan arasında kalsanız tabi ki herkes Suna’yı seçer ama Suna Gökhan’a Sami babanın hatrına dayanmakradır. Bir de aldatılmak Suna’yı çok kötü etkilemiştir. insanlık suçu neslihan 1

Müşerref Göksever Kimdir?

Müşerref Göksever Çanakkale 19 mayıs Üniversitesi mezunudur. Daha önce Paramparça dizisinde rol almıştır. Pastel filmin castı ile çalışmakadır. Ekranlarda yeni bir isimdir. müşerref Göksever resimleri