İrem Sak Güldür Güldür Show’dan Neden Ayrıldı? Neden Yok?

Güldür Güldür Show kan kaybetmeye devam ediyor. Bilindiği üzere geçen sezon Çağlar Çorumlu, Özge Borak ve Erdem Yene Derya Karadaş  ve Okan ÇABALAR ayrılmıştı.

Geniş kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken  Güldür Güldür Show da artık 6. sezonuna başlamak için gün sayıyor. Altı sezonda sayısız oyuncunun kadrosuna girdiği Güldür Güldür Show programına bir çok yeni gelen oyuncu olsa da ayrılan oyuncular daha çok dikkat çekiyor.

Güldür Güldür Show’un yeni sezonunda da İrem Sak’ın ayrılığı izleyiciyi çok üzecek. Her güzel şeyin bir sonu vardır diyerek Güldür Güldür Show’dan ayrılan İrem Sak kendisini çok seven izleyicisine de hüzünlü bir veda etti.  İrem Sak sosyal medya hesabından seyircilerine Güldür Güldür Show da yer aldığı özel bir paylaşımla veda etti.

Bkm Mutfak’ın yapımcılığını üstlendiği Güldür Güldür Show’da İrem Sak 4. sezon dahil olmuştu kadroya ve aşağı yukarı her skeçte önemli roller üstleniyordu. İzleyici 2018 2019 yeni sezonunda İrem Sak’ın tiplemelerini ve kaliteli oyunculuğunu çok arayacak.

İrem Sak Güldür Güldür Show’dan Neden Ayrıldı?

İrem Sak muhtemelen 2018 2019 yeni sezonunda yeni bir proje ile izleyicisi karşısına çıkacağı için Güldür Güldür Show’dan ayrıldı. İrem Sak Güldür Güldür Show’da çok mutluydu ancak Güldür Güldür Show İrem Sak için çok zahmetli. Sürekli çekimler ve gösteriler var. Bir çok skeçte çok önemli ezberler yapılıyor ve bu da İrem Sak’a zor gelmiş olabilir.rem Sak Güldür Güldür Showdan Neden Ayrıldı

İrem Sak’ın açıklamasına dikkatli baktığımızda 165 bölüm çektiğini dile getirdi Güldür Güldür Show’u ve bu bir projede bulunmak için yeterli bir zaman fazlası oyuncuyu da sıkmış olabilir. İrem Sak açıklamasında  “ne kadar yazsam çizsem asla duygularımı ve minnetimi özetleyemez” dedi yani İrem Sak Güldür Güldür Show’dan memnun ayrıldı. En önemlisi de ilk andan itibaren kendisine destek olan her alkışa, her seyirciye sonsuz teşekkürler  ederim dedi.

Bir çok izleyici ise İrem Sak’tan sonra Güldür Güldür Show’un tadının tuzunun kalmayacağını Güldür Güldür Show’un artık final yapması gerektiği ile ilgili yorumlar yazdı.irem sak resimleri 2018

İrem Sak kimdir?

İrem sak 1986 Sivas doğumludur ve 32 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümü mezunudur. Tiyatro ile lise yıllarında tanışan İrem Sak Yalan Dünya dizisi ile tanınmış ve sevilmiştir.