İstanbullu Gelin Gözde Kimdir ? (Didem İnselel) Nereli Evli Mi

Özcan Deniz ve Aslı Enver’in başrollerini paylaştığı İstanbullu Gelin dizisine sürpriz bir isim daha dahil oluyor. Star TV nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 11 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan bölümüne Didem İnselel Gözde karakteriyle dahil olacak.

İstanbullu Gelin dizisinde Gözde karakteriyle seyircinin karşısına çıkacak olan Didem İnselel dizide başrolde oynayan Faruk’la (Özcan Deniz) yolları bir süreliğine kesişen ihtiraslı bir kadını canlandıracak. Gözde cathering işleri yapan alımlı bir kadın. Ancak Gözde sadece iş yapmak için mi tekrar çıktı yoksa safiyane bir ilişkinin başlangıcı için mi ? Tüm soruların cevabı ilerleyen bölümlerde. didem

İstanbullu Gelin Didem İnselel Kimdir ?

Asıl adı Uğur Didem İnselel olan oyuncu 13 Temmuz 1976 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kavak Yelleri adlı dizide Gönül Kara karakteri ile tanınmıştır. 1999 yılında melodi programında sunuculuk yapmıştır. Ayrıca Camdan Papuçlar, 29-30, Sahte Prenses adlı dizilerde oynamış,  Beni Böyle Sev adlı dizide İnci rolünü canlandırmıştır.

Güneşi Beklerken ve O Hayat Benim isimli dizilerde de boy gösteren güzel oyuncu reklam filmlerin de oyunculuk yapmıştır. Didem İnselel tiyatro oyunları ile de gündemde. didem1

42 yaşındaki Didem İnselel 1,76 boyunda 56 Kg ağırlığındadır. Yengeç burcu olan güzel oyuncu evli değildir. Didem İnselel’in aşk hayatı ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor.

İstanbullu Gelin 49. Bölüm Fragmanı