İyi Günde Kötü Günde Melisa Kimdir? Melisa’nın Bilinmeyenleri

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa karakterine hayat verecek oyuncu sonunda belli oldu; bir çok sarışın güzel ile görüşen İyi Günde Kötü Günde dizisi yapımcısı O3 Medya sonunda uzun süredir ekranlarda yer almayan Yasemin Allen ile anlaştı. Yasemin Allen özellikle Şeref Meselesi ve Fi dizilerinde gösterdiği üstün performans ile taktir toplamıştı.

İyi Günde Kötü Günde dizisi oyuncu kadrosunda Mehmet Ozan Dolunay, Elçin Sangu, Salih Bademci ve Yasemin Allen gibi başarılı ve sevişen oyuncular yer alacak. İyi Günde Kötü Günde dizisinin tam liste oyuncu kadrosunu ve dizi de oyuncuların hayat verecekleri karakterlerin detaylarını öğrenmek için tıklayınız İyi Günde Kötü Günde Oyuncu

İyi Günde Kötü Günde Melisa Kimdir?

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa Yalçınkaya dizinin kadın başrol karakteri olan Zeynep Ertekin ile Kaan Karasu’ya sahip olmak için mücadele verecek; yeri gelecek Melisa Kaan’ı Zeynep’ten ayırmak için çeşitli oyunlara kalkışacak ve karakterinden ve klasından ödün verecek; ancak Melisa bir türlü Kaan’ın sevgilisi olmayı başaramayacak. 

İyi Günde Kötü Günde Melisa’nın Bilinmeyenleri

İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa başarılı bir stil ikonudur; Melisa Yalçınkaya modayı değil moda Melisa Yalçınkaya’yı takip eder; düzgün fiziği ve güzelliği ile  her giydiği olay olan Melisa Yalçınkaya moda da bir markadır. Melisa aktif bir sosyal medya kullanıcısıdır ve sosyal medyada milyonların beğenisini kazanmayı başarmıştır; Melisa’nın peşinde bir çok erkek olsa da Melisa’nın aklı fikri Ozan’dadır. Ozan işinin yoğunluğundan dolayı bir türlü kadınlara vakit ayıramamıştır ancak Melisa Ozan’ı çok iyi tanımakta ve nelerden hoşlanacağını iyi bilmektedir.

Melisa tam Ozan’ı kendime aşık ettim derken ortaya çıkan Zeynep Ertekin ile şok yaşar; bu organizatör kız Melisa’nın aylardır başaramadığını bir bakışta başarmış ve Ozan’ın kalbinde kendisine yer açmayı başarmıştır; ancak hırslı bir kız olan Melisa kolay pes edecek biri değildir.

Yasemin Allen Kimdir?

Son olarak dünyanın en ünlü Amerikan dizilerinden biri olan Strike Back’te oyuncu olarak yer alan Yasemin Allen Türkiye’de son olarak 2017 yapımı Fi dizisi kadrosunda yer almıştır. Yasemin Allen’in son televizyon işi ise 46 Yok Olan dizisidir. Bu dizinin başarısız olmasından sonra televizyona tövbe eden Yasemin Allen sonunda İyi Günde Kötü Günde dizisinde Melisa karakteri için ikna edilmiştir.

10 Temmuz 1989 Londra doğumlu olan Yasemin Kay Allen 31 yaşının içindedir. Icon Talent Menajerlik’in oyuncusu olan güzel oyuncu aynı zamanda İngiliz vatandaşıdır. Avusturya’da oyunculuk eğitimi alan Yasemin Allen Türkiye’ye döndükten sonra da Müjdat Gezen Konservatuarı Tiyatro merkezinde kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır.blank

Oyuncu Suna Yıldızoğlu’nun kızı olan Yasemin Allen 1.75 boyunda  ve 52 kg ağırlığındadır. Parçalanmış bir ailenin kızı olan Yasemin Allen ilk okulu Türkiye’de okumuş daha sonra Avusturalya’ya gitmiştir. Kanal 7’nin Elif dizisi annesi ile beraber ilk kamera önüne çıkan Yasemin Allen 2010 da ki Yerden Yüksek  daha sonra Merhamet, Hayat .devam Ediyor ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinde yer almıştır. Muhteşem Yüzyıl Yasemin Allen’in kariyerinin zirvesi olmuş muhteşem Yüzyıl dizisi ile artık Türkiye’de onu tanımayan yapımcı kalmamıştır. Şeref Meselesi dizisi Şükrü Özyıldız ile başrollerini paylaştığı ve başarıyı yakaladığı önemliprojelerdendir.