Jet Sosyete 28 Kasım Neden Yok? Jet Sosyete Bitti mi? Final Mi Yaptı?

Güncelleme 27 Kasım 2018 Jet Sosyete 28 Kasım Neden Yok?

Jet Sosyete dizisi hayranlarına bir kötü haber daha geldi. Tv8 ekranlarına geçtikten sonra sürekli ara veren yapım bir kez daha ara verme kararı aldı. Tv8 ekranlarında 28 ekim çarşamba akşamı 23. bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen dizi geçen haftanın tekrarı ile ekranlarda olacak

Jet Sosyete dizisi kasım ayının başında da çekimlerin yetişmemesi sebebi ile bir hafta ekranlara ara vermişti. Hal böyle olunca Jet Sosyete dizisi severler de isyan etti. Jet Sosyete dizisinin yeni bölümü 28 kasım çarşamba akşamı değil 5 aralık çarşamba akşamı ekranlarda olacak.

Jet Sosyete dizisi 28 kasım çarşamba akşamı 22. bölümün tekrarı ile izleyicisi karşısında olacak.Jet Sosyete 28 Kasım

Jet Sosyete 28 Kasım’da Neden Yayınlanmıyor?

Jet Sosyete dizisi 28 kasım çarşamba akşamı Galatasaray’ın Türkiye kupası maçının açık kanalda verilmesi sebebi ile düşük reytingler alacağı için yeni bölümde yayınlanmama kararı almış olabilir. Zaten şu durumda Jet Sosyete dizisi Tv8’e para kazandırmıyor. Tv8 de zarar etmek istemiyor.

Jet Sosyete 20 Mayıs’ta Yayınlanmayacak

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Ayşenil Şamlıoğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan ve Şahin Irmak gibi çok önemli isimlerin üstlendiği yıldızlar dizisi Jet Sosyete’den kötü haber.

Gülse Birsel’in her şeyi ile üstlendiği Jet Sosyete dizisinin normalde 13. bölümü ile 20 haziran pazar akşamı  izleyicisi karşısında olması bekleniyordu; ancak Jet Sosyete dizisi yapımcısı Bkm Film’den kara haber geldi.

Jet Sosyete dizisinin çekimleri yetişmediği için Jet Sosyete  dizisi 20 mayıs da 13. bölümü ile ekranlarda olamayacak; 20 mayıs akşamı Jet Sosyete  dizisi yerine yine bir komedi yapımı Recep İvedik 3 ekranlarda olacak

Jet Sosyete’nin 13. bölümü ise bir hafta sonra yani 27 mayıs pazar akşamı ekranlarda olacak. Jet Sosyete dizisinin sezon finali öncesi başına gelenler izleyici de üzdü; zira Jet Sosyete dizisi kötü başlasa da reytinglerini yükseltemeye başlamıştı; ancak son haftalarda tekrar düşmeye başlayan reytinglerin üzerine bir de ara verilmesi Jet Sosyete  dizisinin reytinglerini daha da düşürecektir.

Jet Sosyete final

Jet Sosyete dizisi için güzel haber ise Star Tv yönetiminden geldi. Eğer sezon sonuna kadar reytingler çok daha düşmezse Jet Sosyete  dizisi 2018 2019 yeni sezonunda da Star Tv ekranlarında izleyiciyi güldürmeye devam edecek.

Jet Sosyete’nin sezon finali tarihi olarak 10 Haziran pazar akşamı düşünülüyor. Böylece Jet sosyete dizisi 15. bölümü ile sezon finali yapacak ve 16. bölümü ile yeni sezona başlamış olacak.

Jet Sosyete 20 Mayıs resimleri

Jet sosyete Son bölüm Reytingleri

Jet sosyete 12. bölüm 13 mayıs pazar akşamı 2.61 reyting ile 9. sırada

Jet sosyete 11. bölüm 6 mayıs pazar akşamı 3.38 reyting ile 7. sırada yer aldı.

Görüldüğü üzere Jet sosyete  dizisi zaten 12. bölümü ile büyük bir düşüş yaşamış ve final riski ile karşılaşmıştı bir de bu ara bence Jet sosyer dizisinin sonunu getirecektir.