Kalk Gidelim 11 Ağustos Kazada Kim Ölecek? Mustafa Ali mi Seyfettin mi Halil mi

Kalk Gidelim dizisi 32. bölümü ile 11 ağustos cumartesi akşamı izleyicisi karşısında çıktı. Kalk Gidelim dizisinin yeni bölümünde Mustafa Ali Nurcan’sızlıktan bunalıma girer. Mustafa Ali’nin bunalımı her ne kadar Seyfettin’in işine gelse de Seyfettin ve Halil Mustafa Ali’yi uyutabilmek için arabaya biner.

Seyfettin ve Halil’in amacı araba da giderken Mustafa Ali’yi uyutmaktı ama Mustafa Ali ile birlikte Seyfetttin ve Halil de uyuyunca Kalk Gidelim dizisinde işler karıştı. Araba ile  Mustafa Ali  Seyfettin ve Halil kaza yaptı ve uçurumdan  yuvarlandı.

Kalk Gidelim dizisi ile ilgili bize şuanda bir ayrılık açıklaması gelmedi. Medyada en son Kalk Gidelim  dizisinden Onur Seyit Yaran’ın ayrılacağı yönünde bilgiler vardır. Bilindiği üzere Onur Seyit Yaran Kalk Gidelim dizisinde Canberk karakterine hayat vermekteydi ve 4 ağustos cumartesi akşamı yayınlanan Kalk Gidelim 31. bölümde Onur Seyit Yaran diziden ayrıldı. Kalk Gidelim kim öldü

Bize gelen bilgilere göre Kalk Gidelim  dizisi yeni sezonda yeni bir yapılanma ile ekranlara gelecek ve diziye bir çok ünlü oyuncu dahil olacak. Erdi Ünver Kalk Gidelim  dizisinde Dayı karakaterine Hayrettin Karaoğuz’un ise Kalk Gidelim dizisinde Ercan karakterine hayat vereceği bilgisi gelmişti.

Kalk Gidelim dizisi için Erkan Sever, Ufuk Özkan veya Kerem Kupacı için bir ayrılık bilgisi gelmedi. Bu durumda Kalk Gidelim  dizisinde 11 ağustosta yayınlanacak yeni bölümde kimse ölmeyecek kaza öncesi uyanacaklar ve uçurumdan düşmeden atlayıp kurtulacaklar. Olan ise eski Reno arabaya olacak.

Kalk Gidelim dizisi 32. bölümde Mustafa Ali uyumadı. Mustafa Ali son anda uyandı ve Seyfettin’i de uyandırdı. Herkes araba düşmeden arabadan çıktı ama arabayı kurtarmak mümkün olmadı. Kalk Gidelim dizisi için başkası düşünülemez zira Erkan Sever, Ufuk Özkan ve Kerem Kupacı ile yeni sezon sözleşmesi imzalandı. Zaten Kalk Gidelim dizisinde Mustafa Ali ve Seyfettin’den biri olmazsa dizinin ne tadı kalır.

Kalk Gidelim 11 Ağustos Fragmanı