Kanlı Yayın Vural (Korel’in Eşi) Kimdir? Serkan Altunorak Nereli Kaç Yaşında

Kanlı Yayın dizisine sürpriz isimler dahil olmaya devam ediyor. İlk olarak Bergüzar Korel’i kadrosuna katan diziye Serkan Altunorak dahil oldu. Bergüzar Korel’in dizide oynayacağının duyulması üzerine bir anda şimşekleri üzerine çeken dizi için yeni oyuncularla anlaşmalar tüm hızıyla devam ediyor. Diziye yeni dahil olan Serkan Altunorak Kanlı Yayın Vural karakterini oynayacak.

Kanlı Yayın dizisi Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen Platformda yayınlanacak. Yayın tarihi ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken dizide Leyla isimli bir öğrencinin ölümü sonrası ortaya çıkan olaylar zinciri anlatılacak. Dizide Leyla karakterinin kim olacağı merak konusu.

Kanlı Yayın Vural Kimdir?

Kanlı Yayın dizisinde Serkan Altunorak tarafından oynanacak Vural karakteri Korel’in eşini canlandıracak.

Serkan Altunorak Kimdir?

Bugs Buny isimli çizgi filmin seslendirmesini de yapan Serkan Altunok 24 Aralık 1976 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Ardından Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünü tamamladı. Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile dizi kariyerine başlayan Serkan daha sonra çok sayıda dizide rol almıştır. Yakışıklı oyuncu çok sayıda karakterin de seslendirmesini yapmıştır.serkan 1

Serkan Altunorak 2006 yılında Ebru Gündeş ile oynadığı bir dizide rus ruleti oynaması gereken bir sahnede kuru sıkı tabancayı kafasına dayamış, içinde mermi unutulduğu için tetiğe bastığı anda kanlar içinde yere yığılmıştı. Ağır yaralanan Serkan uzun süre tedavi gördükten sonra hayata tutunabilmişti. Olayların ardından dizi de yayından kaldırılmıştı.serkan 1 1

Serkan Altunorak Dizileri

Serkan Altunorak; İmkansız Aşk, Melekler Korusun, Bir Günah Gibi, Şüphe, Muhteşem Yüzyıl, Aşkın Kanunu, Evli ve Öfkeli son olarak da Cesur ve Güzel dizisinde Bülent Aydunbaş karakterini oynamıştır. Serkan Altunorak; Bugs Buny, Rintintin ve Richie gibi ünlü çizgi film karakterlerinin de seslendirmesini yapmıştır.