Kapanmadan Kazan’da Kimler Araba Kazandı? Verilen Arabanın Markası Ne?

Kapanmadan Kazan 2013 yılında  Murat Serezli’nin sunuculuğunu yaptığı dönemde yayın hayatına başlamış 40 bölüm yayında kaldıktan sonra çok büyük bir başarı gösteremediği için sezon sonunda final yaparak ekranlara veda etmişti. Şimdi ise Kapanmadan Kazan ünlü oyuncu ve sunucu Alp Kırşan’ın sunuculuğunda Star Tv ekranlarında yayın hayatına başladı.

Kapanmadan Kazan’da Kimler Araba Kazandı?

2019 yaz sezonu boyunca devam edecek Kapanmadan Kazan yarışmasında 20 haziran perşembe akşamı ilk araba ödülü verildi. Kapanmadan Kazan yarışmasında büyük ödül olan beyaz arabayı kazanan İbrahim ve Mehmet Ali Rüzgar kardeşler oldu.

Mehmet Ali Batman’da yaşayan genç bir diş doktordur. 8 yıldır diş doktoru olarak görev yapan Mehmet Ali Batman’ın Gercüş ilçesinde doğmaktadır.  İbrahim ise öğretmenlik mezunudur; ancak şuanda Gençlik Spor İl Müdürlüğünde çalışmaktadır. Mehmet Ali’nin iki kardeşi de öğrendiğimiz.

12 kardeş olan Rüzgar kardeşler 10 erkek 2 kız kardeşlerdir. Ailede iki Kulak Buran Boğaz doktoru, Fen Bilgisi öğretmeni Öğretmeni ve Diş Hekimi gibi bir çok meslek elemanı vardır. 12 kardeşin tamamı okumuş ve bir meslek sahibidir. Kapanmadan Kazan arabayı kazanan kardeşler

12 kardeşten iki tanesi olan İbrahim ve Mehmet Ali Rüzgar kardeşler arabayı 7. soruda çıkarıp sonrada yarışmadan çekilerek Batman’a götürmüşlerdir. Kapanmadan Kazan yarışmasında iki doktor abinin yerine öğretmen olan abinin yarışması ve hiç bir joker hakkını da kullanmadan yarışmayı bitirmesi de büyük başarıdır ve Kapanmadan Kazan için rekordur.

Kapanmadan Kazan Verilen Arabanın Markası Ne?

Kapanmadan Kazan yarışmasında 2019 model Fiat Egea Sedan marka araç hediye olarak verilmektedir. Yarışmanın büyük ödülü beyaz arabanın değeri ise 90.000 TL’dir. Verilen arabanın özellikleri ise Fiar Egea 1.4 Fire 95 HP modelidir. Yani araç 1.4 motor ve 95 beygir gücündedir ve modelinin en boş arabasıdır. kapanmadan kazan arabaa

Kapanmadan Kazan yarışmasında araba kazanan diğer yarışmacılarda ilerleyen haftalarda sayfamıza eklenecektir.