Kardeş Çocukları Mert Kimdir? Erdem Yılmaz Kimdir?

Star TV’nin Gold Film imzalı sevilen dizisi Kardeş Çocukları kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Zorda olsa 2. sezon onayını alan Kardeş Çocukları  yapımcısı Gold Film ilk sezonun sonunda yaşadığı o kabus günleri tekrar yaşamamak için çok derin senaryo ve cast çalışmaları yaptı.

İlk sezon kadrosunu Adnan karakteri ile Cem Davran’ı Rezzan karakteri ile Çiğdem Selışık Onat’e ve İdil karakteri ile Melis Hacic’i dahil eden Kardeş Çocukları  dizisi 2. sezonunda ise Erdem Yılmaz’ı Mert karakteri ile dahil etti. Yeni sezon çekimleri 25 ağustosta başlayan Kardeş Çocukları dizisi 2. sezonuna 17 eylül 2019 salı akşamı başlayacak. 

Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonu başladığında en çok merak edilen karakter ise diziye Mert karakteri ile dahil olan Erdem Yılmaz olacak. Daha önce hiç bir dizi de görmediğimiz yakışıklı oyuncu Erdem Yılmaz oyuncu Arif Diren ve Aras Aydın’ın yakın arkadaşı. Peki kimdir Erdem Yılmaz?

Erdem Yılmaz Kimdir oyuncu

Erdem Yılmaz Kimdir?

1990 İstanbul doğumlu olan Erdem Yılmaz çocukluktan beri hayalini kurduğu oyunculuk için Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girmiş ve başarı ile mezun olmuştur. Her dönem çok yakışıklı biri olan Erdem Yılmaz iyi bir oyuncu olmak istediği için eğitimine devam etti ve aynı üniversitenin sinema bölümünde yüksek lisans yapmıştır. Daha sonra ünlü oyuncu Ümit Çırak’tan sahne önü oyunculuk eğitimleri de alan Erdem Yılmaz bu zamana kadar Aşkın Bedeli ve Alın Yazım gibi günlük dizilerde kamera karşısına geçmeyi başarmıştır.  Erdem Yılmaz son olarak Seni Kimler Aldı dizisinde yer almış ama bir türlü kendini göstermeyi başaramamış ve beklenen çıkışı yapamamıştır.

Erdem Yılmaz aslında bir tiyatro oyuncusudur. 2018 de çekilen ve 2019 da vizyona girecek Kulyas: Lanetin Bedeli filminde oyunculuk deneyimi yaşayan Erdem Yılmaz daha önce de 2014 yapımı Uzun Yol filminde yer almıştı. Tiyatro deneyimi de olan Erdem Yılmaz 2016 da Coriolanus isimli tiyatroda ve 2012 de Ay Ecesi isimli tiyatro oyunlarında yer almıştır.

Kardeş Çocukları Mert Kimdir

Kardeş Çocukları Mert Kimdir?

Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezonunda Mert Hayat’a aşık olduğunu söyleyen ve onun kalbini çalmaya çalışan yakışıklı ve zengin bir ada olarak yer alacak. Erdem Yılmaz’ın hayat vereceği Mert karakteri Hayat’ı kendine aşık etmek için Savaş ile mücadele verecek. Kardeş çocukları dizisini yeni sezonunda hem Savaş hemde Mert Hayat’ı elde etmek için savaşacak; ancak Mert’in bir kötü yanı var o da kötü karakter olarak yer alacak olması.  Kardeş Çocukları dizisinde geçen sezon kötü karakter olarak yer alan bir çok oyuncu senaryo gereği diziden ayrıldı. Belki ilerleyen günlerde yeni kötü karakterler ile ilgili de bilgiler gelir.

kardeş çocukları mert resimleri

Kardeş Çocukları Dizisinde Mert ve Hayat Aşkı mı Başlayacak?

Bilindiği üzere Furkan Andıç Kardeş Çocukları dizisinde erkek başrol olarak yer alıyor ve Afra Saraçoğlu’nun hayat verdiği Hayat’ın da partnerliğini yapıyordu. Kardeş Çocukları dizisinde Volkan ayrılınca kadın başrol oyuncuları partnersiz kalmıştı. Daha önce dizi ye Savaş karakteri ile de Berkay Hardal girmiş ancak beklenen tepki alınamamıştı; ancak Kardeş Çocukları dizisinde Afra Saraçoğlu ile diziye Mert karakteri ile giren Erdem Yılmaz partner olmayacak; yani korkulduğu gibi Kardeş Çocukları dizisinde Mert ve Hayat aşkı diye bir şey olmayacak.