Kardeşlerim Kadir Öldü Halit Özgür Sarı Diziden Neden Ayrıldı

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim 29. Bölüm fragmanı ile merak konusu oldu. 29. Bölüm fragmanında Kadir’in bir kazada öldüğü söylenirken seyirci Kardeşlerim Kadir Öldü Mü? Halit Özgür Sarı diziden ayrıldı mı gibi soruları araştırıyor. Bizler de merak edilen soruları araştırdık. Detaylar yazımızda.

Kardeşlerim dizisinde NGM Medyanın Atv için hazırladığı Kardeşlerim dizisi 29. Bölüm fragmanından sonra çok konuşuldu. Fragmanda Kadir’in bir kazada öldüğü söylenirken arka planda başın sağolsun sözleri yükseliyordu. Seyirci bunun reytingleri yükseltmek için kullanıldığını düşünürken Kadir’in gerçekten ölüp ölmediği merak konusu oldu.kadir oldu

Ancak yaptığımız araştırmaya göre Kardeşlerim dizisinde Halit Özgür Sarı’nın oynadığı ve herkes tarafından çok sevilen Kadir karakteri gerçekten ölüyor. Yani anlayacağınız Atv ekranlarında 29. Bölümü ile yayınlanacak olan Kardeşlerim dizisinde Kadir olmayacak. Şimdi herkes Halit Özgür Sarı’nın neden ayrıldığını sorguluyor.

Kardeşlerim Kadir Nasıl Öldü?

Her ne kadar fragmanda Akif’in kaza da öldüğü söylense de gerçek bundan çok farklıdır. Kardeşlerim 28. bölümde Kadir babalarının Akif’in öldürdüğünü öğrenmişti. Akif Kadir’in gerçekleri öğrendiğini fark etmiş ve Kadir’in kendisini öldürmesinden korkan Akif Kadir’i öldürmüş olabilir.

Halit Özgür Sarı muhtemelen özel nedenler ile Kardeşlerim dizisinden ayrıldı. Yoksa Halit Özgür Sarı maddi sebeplerden dolayı çok sevilen Kardeşlerim dizisinden ayrılmak istemez. Ayrıca Atv’de Kardeşlerim gibi çok izlenen bir dizinin başrolünü maddi sebeplerden dolayı kırmaz. Kesin olarak ben bu ayrılığın sebebini Halit Özgür Sarı’dan kaynaklanan özel sebepler olduğunu düşünüyorum belki de bu tamamen bir sağlık sorunudur.

Halit Özgür Sarı Neden Ayrıldı?

Gül Abus Semerci tarafından kaleme alınan Kardeşler dizisinde Kadir’in bir kazada ölerek ayrıldığı söyleniyor. Halit Özgür Sarı’nın kardeşlerim dizisinden neden ayrıldığı şuanda medya ile paylaşılmadı; tahminlerimize göre bu konu özellikle gizli tutuluyor. Halit Özgür Sarı’nın Kardeşlerim dizisinden sonra hangi projede olacağı şu anda belli değil. halit

Halit Özgür Sarı Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Kadir karakteri ile oldukça sevilen Halit Özgür Sarı 4 Ekim 1993 yılında İstanbul’da doğdu. İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü bitirdikten sonra oyunculuk eğitimleri aldı. Oyunculuk kariyerine  2018 yılında Diriliş Ertuğrul dizisiyle başladı. Şampiyon, Hakan Muhafız ve Kırmızı Oda filmlerinde rol aldı.

Kardeşlerim 29. Bölüm Fragmanı