Kardeşlerim Talya Kimdir? Lilya İrem Salman Kimdir?

Kardeşlerim dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kardeşlerim  dizisinde kim olduğu merak edilen oyunculardan biri de Lilya İrem Salman  oldu. Lilya İrem Salman Kardeşlerim dizisinde Talya karakteri ile yer alacak. Bu konu da Kardeşlerim Talya Kimdir? Lilya İrem Salman Kimdir?  sorularının cevaplayacağız.

Lilya İrem Salman Kimdir?

1999 İstanbul doğumludur ve 22 yaşının içindedir. 1,65 cm boyunda ve 58 kg ağırlığında olanLilya İrem Salman  Sarı saçlı ve Mavi gözlüdür. Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü öğrencisi olan Lilya İrem Salman Kardeşlerim dizisi ile ilk kez izleyicisi karşısına çıkacak. Güzelliği ile dikkat çeken Lilya İrem Salman İnstagramda @lilyairem kullanıcı adı ile yer almaktadır. Erdemer Güney menajerliğin oyuncusu olan Lilya İrem Salman İstanbul Cihangir’de yaşamaktadır. Kardeslerim Talya

Kardeşlerim Talya Kimdir?

Kardeşlerim dizisinde Talya Suzan’ın kızı olarak dizi de yer alacaktır. Ahu Yağtu’nun hayat verdiği Suzan Manyaslı karakteri ile dizi de yer alan Lilya İrem Salman aynı zamanda kolejin en havalı kızlarından biridir.

Yorum yaz

Kardeşlerim Talya Kimdir? Lilya İrem Salman Kimdir? (1 Yorum)