Kefaret Sabri Kimdir? Neden Elif’i Kaçırdı? Enis Yıldız Kim?

Kefaret dizisinin 2. bölümünde sonunda tüm perde açıldı ve gerçekler gün yüzüne çıktı. Zeynep’in 5 yıldır aralıksız aradığı kızı Elif’in Sabri adında bir adam tarafından kaçırıldığı ortaya çıktı. Peki kimdi bu Sabri? Kefaret dizisinde Enis Yıldız Kim?  Sabri karakteri ile bir kaç bölüm konuk oyuncu olacak dizide yer alacak. Peki Sabri neden Elif’i kaçırmış ve ismini Sude olarak değiştirmiş. İşte detaylar

Kefaret Sabri Kimdir?

Sabri 50’li yaşlarda zengin ve kariyerli bir adamdır. Sabri’nin hayatı ailesi ile birlikte geçirdiği bir kaza sonucu değilmiş ve bu kazadan sonra belli bir dönem akli melekelerini kaybetmiştir. Daha sonrasından kaçırdığı Elif’e sarılarak hayata tutunan Sabri Elif’in mutlu olabilmesi için elinden geleni yapmış bir günden bir güne Elif’e kötü davranmamıştır. Elif’i kaçırıldığını düşündüğü kızı Sude’nin yerine koymuştur. Sabri’nin hastalığında son döneme gelmesi ve Zeynep’in intihar etme girişimi sonunda Sabri’nin gerçekleri ortaya çıkaracak o mesajı atmasına neden olmuştur. Kefaret dizisinde Sabri bir kaç bölüm içinde ölecek ancak ölmeden önce bir 12.000.000 dolar değerinde ki mirasını da pay edecektir.

Kefaret Sabri Neden Elif’i Kaçırdı?

Sabri kanser hastası ve nefesi sayılı bir adamdır. 2015 de ailesi ile bir kaza geçirmiş kaza da bir kızı ve eşi ölmüş ancak kızının cesedi bulunamamıştır. Bu olay sonunda Sabri Elif’i bir benzinci de görmüş aynı kızına benzediği için kızım dirilimiş diye kaçırmış ve onu gerçek kızı yerine koymuştur; ancak Sabri de Elif’in gerçek kızı olmadığının farkındadır ancak o dönem yaşadığı acı ile böyle bir karar vererek acısını dindirebilmiştir.

Sabri’nin evi ve hesabında ki para Sude’ye yani gerçekte Elif’e kalacaktır; ancak bu paranın Elif 18 yaşına gelene kadar kullanma hakkı Elif’in gerçek anne ve babasında olacaktır.Kefaret Sabri

Enis Yıldız Kimdir?

Son olarak Diriliş Ertuğrul’da Tekfur Yannis olarak izlediğimiz Enis Yıldız 1972 Almanya doğumludur ve 49 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitim alan Enis Yıldız Cesur Yürek ve Poyraz Karayel gibi dizilerdi ile tanınmıştır. Kollma dizisinin Savcısı olarak bir dönem yıldız olan Enis Yıldız Payitaht Abdülhamit dizisinde de yer almıştır.