Kefaret Zühre Kimdir? Nazlı Kar Kimdir?

Kefaret dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. Kefaret dizisi oyuncu kadrosunda Nurgül Yeşilçay, Mert Fırat’ın ve Yurdaer Okur gibi ünlü isimlerin yanında bir çok yeni isim de Kefaret dizisinde yer alacak. Kefaret dizisinde Zühre karakteri de daha önce ismini duymadığımız Nazlı Kar hayat verecek. Kefaret Zühre kimdir?

Kefaret Zühre Kimdir?

Zühre Arzu’nun abisi Remzi’nin sevdiği kadındır. Şimdilerde falcılık yapan Zühre Nil’i bir oyun oynayacak ve kaybolan Elif’i bulduğunu söyleyerek ondan para koparacaktır. Daha önce bir çok kez Nil’de para koparan Zühre Nil’in Sinan’a aşkının farkındadır bu nedenle de Elif’i bulacağım diyerek Nil’i kandırmaktadır.

Zühre Remzi’den çok korksa da şimdilerde parayı bulmuştur ve artık Remzi’den korkmamaktadır. Daha önce de Cansu’yu da kaçırarak Arzu’ya emanet eden Zühre Cansu için de yıllarca Meltem’den para almıştır. Zühre büyük bir oyun peşindedir.

Zühre Arzu’nun yengesidir ve Arzu ile yapacağı plan sonucunda Nil’i dolandıracaktır. Arzu’un abisi Remzi hapisten çıktığında hem Arzu’nun hem de Zühre’nin başına bela olacaktır. kefaret dizisi zuhre

Nazlı Kar Kimdir?

Asiye Kocaman ajansın oyuncusu olan Nazlı Kar özellikle Bodrum Masalı dizisinde hayat verdiği Şule karakteri ile tanınmıştı. 29 Aralık 1984 Afyon doğumlu olan Nazlu Kar oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde almıştır.  37 yaşında olan Nazlı Kar Daha önce Fi ve Mutluluk Zamanı gibi dizilerde rol almıştır.

Kefaret dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Kefaret Oyuncunazli kar kefaret dizisi