Kirli Sepeti 7 Nisan Var Mı? 26.Bölüm Ne Zaman?

 

NOW TV ekranlarının popüler yapımı Kirli Sepeti dizisi 7 Nisan Var Mı Yok Mu? Yeni Bölüm Ne Zaman? 26. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak gibi sorulara bu haberimizde yanıt bulacağız.

Son olarak Onur Bay’ın kadroya dahil olduğu Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda Ceren Moray, Ayça Bingöl, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu, Onur Bay gibi popüler ve deneyimli isimler yer alıyor.

Kirli Sepeti 7 Nisan Var Mı?

Her Pazar 20.00’da izleyicisi ile buluşan Kirli Sepeti dizisi 31 Mart 2024 Pazar günü seçim dolayısıyla izleyicisi ile buluşamayacak. Seçim haftasının ardından yayımlanması beklenen Kirli Sepeti dizisi için bayram engeli de geliyor. Ramazan Bayramı nedeniyle normalde 7 Nisan Pazar izleyicisi ile buluşması beklenen dizi maalesef yapımcı kararı ile bir sonraki haftaya sarktı.

İlkgül ve Kahraman’ın diziden ayrılması ile şok etkisi olan Kirli Sepeti dizisi heyecanlı bölümleriyle beraber izleyicisi ile eski adıyla FOX yeni adıyla NOW TV ekranlarında yayımlanmaya devam ediyor. Başrollerinde Ceren Moray, Bestemsu Özdemir gibi isimlerin yer aldığı Kirli Sepeti dizisi 7 Nisan 2024 Pazar günü bayram dolayısıyla izleyicisi ile buluşamayacak. Dizi kaldığı yerden 26.Bölümü ile beraber 14 Nisan Pazar izleyicisi ile buluşacak.

Kirli Sepeti  26.Bölüm Ne Zaman?

Olayların ardı arkasının kesilmediği Kirli Sepeti dizisi 26.Bölümü önce 31 Mart Genel Seçimleri sonra da bayram dolayısıyla izleyicisi ile buluşamayacak. İki haftalık tatil verilen dizi kaldığı yerden 14 Nisan 2024 Pazar günü NOW TV ekranlarında devam edecek.

Kirli Sepeti Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız