Kirli Sepeti Aylin Ayrıldı Mı? Melisa Döngel Neden Yok?

 

NOW TV ekranlarında her pazar izleyicisi ile buluşan Kirli Sepeti dizisinde yeni bir ayrılık daha yaşandı. Aylin karakterine hayat veren Melisa Döngel yeni sezonda olmayacak. Bu haberimizde Kirli Sepeti Aylin Ayrıldı Mı? sorusuna yanıt bulacağız.

Oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Kirli Sepeti dizisi oyuncu kadrosunda  Ceren Moray, Ayça Bingöl, Bestemsu Özdemir, Cansu Tosun, Melisa Döngel, Serhat Kılıç, Halil İbrahim Ceyhan, Billur Melis Koç, Merve Kölük, Orhan Becerir, Fehmi Karaaslan, Deniz Sarıkaş, Su Kutlu, Onur Bay gibi isimler yer alıyordu. Ancak dizide ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor.

Kirli Sepeti Aylin Ayrıldı Mı?

NOW TV ekranlarının en popüler yapımlarından biri olan Kirli Sepeti dizisinde Murat karakterine hayat veren Halil İbrahim Ceyhan’ın ardından yeni bir ayrılık daha yaşandı. Aylin karakterine hayat veren Melisa Döngel’in diziden ayrıldığı duyuruldu. Dizinin 2.sezonunda devam edip etmeyeceği merak konusu olan Döngel, sevilen diziye veda etti.

Kirli Sepeti dizisinde ayrılıklar yaşanmaya devam ediyor. Aylin karakterine hayat veren güzel oyuncu Melisa Döngel sevilen diziye veda etmiş oldu. 2.Sezonda diziye devam edip etmeyeceği en çok merak konusu olan Melisa Döngel yeni sezon öncesi yapımcı ile anlaşamadı ve ayrılık kaçınılmaz oldu. Aylin karakteri 2.sezonda Kirli Sepetinde olmayacak.

Kirli Sepeti Melisa Döngel Neden Yok?

Yapımcı ile yeni sezon öncesinde el sıkışamayan Melisa Döngel Kirli Sepeti dizisine veda etti. Halil İbrahim Ceyhan’ın ardından Kirli Sepetine veda eden Melisa Döngel şu günlerde yeni yapımlarla görüşüyor. Dizinin 2.sezonunda olmayacak güzel oyuncu yeni sezon için başrolde yer alacağı projeleri değerlendirmeye aldı.

Kirli Sepeti Yeni Gelen ve Ayrılan Oyuncular Dahil Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız