Koca Koca Yalanlar Kubilay Kimdir?

Koca Koca Yalanlar dizisi oyuncu kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Koca Koca Yalanlar dizisinde Kubilay karakteri Sacide Taşaner’in hayat verdiği Hatice karakterinin tek oğludur. Kubilay aynı zamanda Müjgan’ın da küçük kardeşidir.

Ahmet’in kayını olan Kubilay tam bir servet düşmanıdır. Hem annesi Sacide’yi hemde ablası Müjgan’ı ayrı ayrı yolar. Eskiden Ahmet Kubilay’a çok para kaptırmazdı Kubilay’ın ne kadar batakçı olduğunu bilirdi ancak sevgilisi olduktan sonra Kubilay Ahmet’in açığını yakaladı ve ondan da para koparmaya başladı.

Kubilay daha önce bir çok kez yeni iş kurmuş ancak hiç birinde başarılı olamamış daha ay sonunu görmeden kurduğu şirketleri girdiği işleri batırmıştır. Koca Koca Yalanlar Kubilay Kimdir

Şuanda Koca Koca Yalanlar dizisinde Kubilay karakterine Ercan Öner hayat vermektedir. Peki Recep Ercan Öner Kimdir?

Ercan Öner Kimdir?

1965 yılında dünyaya gelen Ercan ÖNER 53 yaşındadır. 1.80 cm boyu olan Ercan ÖNER mavi gözlü ve kumral saç renklidir. Cesur ve Güzel, Yeter, İstanbullu Gelin, O Hayat Benim gibi önemli dizilerde küçük rollerde yer almıştır.  Recep Ercan Öner son olarak İlişki Durumu: Karışık dizisinde rol almıştır.  Laz Vampir Drakula ve 4N1K ERCAN ÖNER’in yer aldığı önemli filmlerdendir. ERCAN ÖNER aslında bir tiyatrocudur. ERCAN ÖNER Kadıköy Halk Eğitim Merkezi bir sene tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. Recep Ercan Öner koca koca yalanlar dizisi

Koca Koca Yalanlar dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

kimin hayat verdiğini çıkaramadık. Bir kaç gün içinde sayfamızda Koca Koca Yalanlar dizisinde Kubilay karakterine hayat veren oyuncuyu sizlerle paylaşacağız.