Kördüğüm 7 Şubat Fragmanı 185. Bölüm Özeti

Kördüğüm 185. Bölümü ile 7 şubat çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında olacak. Kördüğüm  7 şubat özetinde Nani Tapasya’nın bebeği için hain bir plan yapar. İşte sizler için derlediğimiz; Kördüğüm 185. Bölüm özetinin ikinci 40 dakikalık kısmının özeti.

Kördüğüm 185. Bölüm birinci 40 dakikalık kısmının özeti için tıklayınız

Kördüğüm 7 Şubat Özeti 2. Kısım

Tapasya hizmetlilere bebeğe dokunurken ellerini yıkamalarını ister. Bu sırada Tapasya bebeğe alış veriş için dışarı çıkacağını ve geç geleceğini söyler. Nani bundan hoşnut olmaz ve daha 2 gün önce bebek için alış verişe gittiklerini hatırlatır. Tapasya ise Radhod’un da kendisinin de bundan hoşlandığını söyler.

Damini konağa gelir ve Divya’ya Tapasya’nın evini bilmediği için hediye vermeye geldiğini söyler. Divya ise kocasını kıskandığı için onu evden kovmaktan beter eder. Jogi ise olanlara şahit olur ve kadının bunca yaşanana rağmen hala iyilik peşinde olduğunu ve kötü davrandığını söyler.

Kördüğüm 7 Şubat Fotoğrafları 3
Damini ise İşça ve Veer’i karşısına alır ve aldığınız karar ile Mukta ve Kanha’ya tedavisi olmaz yaralar açtıklarını söyler ve bebek yapmama kararlarından vazgeçmelerini tavsiye eder.

Bu sırada İşça’da dayanamaz ve yine bebeği görmeye Tapasya’nın evine gider. Evde Tapasya yoktur; İşça bebeğin sesini duyar ve onu alır emzirir.

Bu sırada eve gelen Radhod İşça’yı bebeği emzirirken görür ve mutlu olur; zira İşça bebeklerini sütünü vermektedir. Tapasya içeri gelir ve kıyameti koparır ve hemen çocuğu İşça’dan alır. İşça’nın bunu ikinci dea yaptığını ve daha önce bunu yapmaması için onu uyardığını söyler.  Tapasya eskilere gide ve benim bebeği senin yüzünden kayboldu der. İşça ise Veer’i terk ettiğini hatırlatır.

Radhod işlerin karışacağını tahmin eder ve bayanları sakinleştirmek istese de Tapasya Radhod’a çıkışır ve tarafını seçmesini ister. RAdhod bu evin kendilerinin olduğunu söyler. İşça hata için özür diler. Tapasya İşça’yı evden kovar.

Damini Kanha ve Mukta’nın yanındadır. Kanha ona Mai ile yaşadığı sıkıntıları anlatır. Son olarak da Mai’ni mücevherlerinin yanında top oynadığı için Mai Kanha’yı hırsızlıkla suçlar.

Nani ise Puşkar’ı karşısına alır ve İşça’nın bebeği ile ilgili bir şey yapmasını ve yaptığı hatayı temizlemesini ister. Puşkar ise çocuk o evdeyken bir plan yapmalarının çok zor olduğu hatırlatır.

 

Kördüğüm 7 şubat özetinde daha detay isterseniz sizler için aşağıda ki fotoğrafların altına Kördüğüm 184. Bölüm özetinin devamını yazdık; Kördüğüm dizisinde ki ilerleyen bölümler ile ilgili tüyo verdik.

Kördüğüm 7 Şubat Fotoğrafları

Kördüğüm 7 Şubat Fragmanı