Korkma Ben Yanındayım Masal Kimdir? Ada Erma Kaç Yaşında?

 

Korkma Ben Yanındayım Masal Kimdir? NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Korkma Ben Yanındayım dizisinde Masal karakterine çocuk oyuncu Ada Erman hayat verecek.

NOW TV ekranlarında her cumartesi izleyicisi ile buluşan Korkma Ben Yanındayım dizisi hikayesi ile izleyicisini büyülemeye devam ediyor. Başarılı dizinin oyuncu kadrosunda Didem Balçın, Şevket Çoruh, Nilsu Berfin Aktaş, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Eren Ören, Durukan Çelikkaya, Gökçe Güneş Doğrusöz, Serhat Özcan, İpek Türktan, Erdem Kaynarca, Ayşe Kalkan, Fahriye Kesimal, Hasan Aslangiray, Çağla Boz , Ada Erman gibi isimler yer alıyor.

Korkma Ben Yanındayım Masal Kimdir?

NOW TV ekranlarının sevilen yapımı Korkma Ben Yanındayım dizisinde Masal karakterine çocuk oyuncu Ada Erman hayat verecek. Masal, İnci’nin kızı olarak diziye dahil olacak. Çocuğun Mert’ten olduğu düşünülüyor. Bakalım İnci’nin diziye dahil olması ile ortalık bir hayli kızışacak.

Ada Erma Kim?

Son olarak Korkma Ben Yanındayım dizisinde İnci’nin kızı Masal karakterine hayat verecek Ada Erman 2016 yılında İstanbul’da doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 8 yaşının içinde olan çocuk oyuncu ilkokul eğitimine devam etmektedir. Ailesinin yönlendirmesi ile ajansa kaydolan Ada Erman reklam filmleri ile başlayan kariyerine Üç Kuruş, Yaratılan, Yalancılar ve Mumları gibi yapımlarda devam etmiştir.

Ada Erma Dizileri

  • Johnsons- Reklam
  • Yalancılar ve Mumları- Sumru
  • Üç Kuruş
  • Yaratılan
  • Kesişme
  • Korkma Ben Yanındayım- Masal

Korkma Ben Yanındayım Tam Liste Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayınız