Korkuyorum Baba Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Limon Film 2 sezondur hazırlıklarına devam ettiği hatta daha önce Oğlum dizisi adı ile tanıttığı ancak daha sonra rafa kaldırdığı yeni projesi için tekrar sahaya indi ve bir çok oyuncu ile anlaşma imzalandı. Limon Film’in 2019 da ekranlara getireceği yeni dizisinin adı ise Korkuyorum Baba oldu.

Korkuyorum Baba dizisinde çok az rastlanan sinirsel bir hastalığa yakalanan ünlü cerrah Kenan Yaman’ın oğlu Ömer’in duygu dolu hikayesi izlerle buluşacak. Özellikle Tv8 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan ve benzer konuya sahip Kızım dizisinin çok sevilmesinden sonra Korkuyorum Baba dizisi için de çalışmalar hızlandı. Kanal D de bir çok dizisinin tutmamasından sonra Korkuyorum Baba dizisi yapımcısı Limon Film’E Korkuyorum Baba dizisini 2019 başlarında yayına alabileceklerini belirtmiş olamalı

Korkuyorum Baba dizisinin en geç ocak 2019’da Kanal D ekranlarında yayında olması bekleniyor.  Korkuyorum Baba dizisinin yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı ve Ender Mıhlar’ın üstlenecek. Bilindiği üzere  Çağrı Vila Lostuvalı  son olarak Poyraz Karayel ve 8. Gün dizilerinin de yönetmenliğini üstlenmişti.

Korkuyorum Baba Oyuncu Kadrosu

Barış Falay (Cerrah Kenan Yaman)

1972 yılında Balıkesir de doğan yakışıklı ve karizmatik oyuncu  Barış Falay 46 yaşındadır. Barış Falay 46 yaşında olmasına rağmen karizmatik duruşu ile bir çok güzel kızın dikkatini çekmektedir. Falay lise eğitiminden sonra Ankara Üniversitesi Dil Tarih’de Tiyatro eğitimi almıştır. Barış Falay oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra İzmit Şehir Tiyatrosunda görev almış ve yakılıklılığı ile hep dikkat çekmiştir. Barış Falay kendisi gibi oyuncu eşi Esra Ronabar ile mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Barış Falay son olarak Paramparça, Medcezir ve Ezel gibi dizilerle önemli rollerde yer almış ve Türkiye’nin tanıdığı önemli bir karizma olmuştur.

Kenan Yaman çok ünlü bir Profesör unvanı olan bir cerrahtır. Ülkenin önemli cerrahları arasında gelen Yaman sadece oğlu Fatih’in durumuna bir çare bulamamıştır. 

Özge Özberk (Yasemin Uğur)

Özge Özberk 1976 doğumludur ve 42 yaşında olmasına rağmen Türkiye’nin sayılı güzel başrollerinden biridir. ASlen İstanbullu olan Özge Özberk’in tiyatro geçmişi de vardır. Yine kendisi gibi oyuncu Özgür Özberk’in de abasıdır. Müjdat Gezen Sanat merkesinde oyunculuk eğitimlerini alan ve keşfedilen bu güzel oyuncu İstanbul Üniversitesinde İşletme okumuştur. Bizimkiler dizisi ile 1989 da sektöre giren Özge Özberk Son olarak Kalbimdeki Deniz dizisinde kadın başrol olan Deniz karakterine başarı ile hayat vermiş ve dizileri uzun süre izlenme rekorları kırmıştır. Son olarak Bizi Hatırla isimli sinema filminde yer alacaktır.

Korkuyorum Baba dizisinde Yasemin hanım başarılı bir farmakolog’tur. Belki de Yasemin Cerrah Kenan’ın hasta oğlu Fatih’i iyileştirecek ilacı bulacaktır. Korkuyorum Baba dizisinde Yasemin ve Yaman aşk yaşayacaktır. 

Alihan Türkdemir (Ömer Yaman)

Alihan Türkdemir son olarak Evlat Kokusu isimli dizi de Çınar Karakterine hayat vermiş ve tatlılığı ile setin maskarasu olmuştur. Alihan Türkdemir 2009 doğumludur ve ilkokul öğrencisidir. İstabul’da yaşayan Alihan Türkdemir Bir çok firmanın reklam filminde oynayarak ünlenmiştir. Alihan Türkdemir’in ilk dizisi ise Serçe Sarayı dizisi olmuştur. Daha sonra ki yıllarda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde I. Mustafa’nın küçüklüğünü canlandırmış ve ç0k beğenilmiştir. Alihan Türkdemi denildiğinde bir çok izleyicinin aklına ise Dolunay dizisinde hayat verdiği Bulut karakterine gelmektedir.

Ömer Cerrah Kenan Yaman’ın biricik oğludur. Ne yazık ki sinirsel bir hastalığa yakalanan Ömer ölüme her gün babasının gözü önünde yaklaşan bir çocuktur; ancak Cerrah Kenan Yaman oğlunu kurtaracağından çok emindir.  

Sibel Melek Arat (Defne Uğur)

Sibel Melek Arat 2009 doğumçu güzel bir kız çocuğudur. İlkokul eğitimine devam eden Sibel Melek Arat sadece 22 kg’dır. Türkcel ve Huggies gibi reklam filmlerinde oynamıştır. İlk olarak daha 4 yaşında Çalıkuşu dizisinde rol almıştır. Daha sonra Reaksiyon ve Hayat Şarkısı dizilerinde rol almıştır.

Defne Yasemin’in üzerine titrediği biricik kızıdır.

Korkuyorum Baba Dizisi için teklif giden oyuncular

Belçim Bilgin (Seray)

Belçim Bilgin 1983 doğumludur ve 35 yaşında olan güzel kızımız Türkiye’nin oyunculuk yetenekleri açsıından tartışılmaz başarılı isimlerindendir. BElçim Bilgin Şeyh Said’in torunu olarak bilinmektedir. Gençliği Ankara’da geçen Belçim Bilgin Hacettepe Üniversitesi Bilgi-Belge Yönetiminde okurken oyunculuk eğitimleri almıştır.  Belçim Bilgin’in ünlüğ olması ile Yılmaz Erdoğan işle karşılaşması ile olur. Belçim Bilgin hem Yılmaz Erdoğan ile büyüdü hemde onunla evlendi.

Belçim Bilgin Yılmaz Erdoğan’dan Rodin Erdoğan adında bir çocuğu vardır. Aslen Kürt kökenlidir. Belçim Bilgin’i biz 2015 de Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkan Kördüğüm dizisinde hata verdiğ Naz karakteri ile tanındı. Daha önce de Aşk Tesadüfleri Sever ve Kelebeğin Rüyası Sinema filmlerinde rol almıştır.

Seray Kenan Yaman’ın oyuncu eşidir. Kenan ancak ne yazık ki Seray le olan evliliğinden artık sıkılmıştır. Seray Kenan Yaman’ın oyuncu eşidir.