Kuaförüm Sensin Neden Yok 10 Ağustos?

Kuaförüm Sensin yarışmasında yeni sezon öncesi bir değişiklik daha yaşanacak. Daha önce Sebile Ölmez, Ayşegül Kartal ve Tuğba Özay’ın üstlendiği Kuaförüm Sensin jüri koltuğunda önemli bir değişiklik yaşanmış ve yarışmanın yeni jürileri Bülent Ersoy, Seçkin Süngüç ve Işıl Reçber olmuştu. Bu değişikliklerin yaşandığı dönemde Kuaförüm Sensin’de 1 haftalık bir ara verilmiş ve yarışma bir hafta sonra yeni jürileri ile ekrana gelmişti.

Kuaförüm Sensin de bu seferde sunucu değişikliği yaşanacak. Hatırlanacağı üzere daha önce Kuaförüm Sensin’i Özge Borak sunmuş ancak Özge Borak ile beklenen reytinglere ulaşılamayınca bu sefer Özge Borak ile yollar ayrılmış ve oyuncu Gözde Kansu ile yarışma yoluna devam etmiş ve büyük bir başarı yakalamıştı. Yaklaşık bir sezon Gözde Kansu’un sunumu ile ekranlara gelen yarışmada şimdi yeniden sunucu değişecek.

Kuaförüm Sensin 10 Ağustos Neden Yok

Kuaförüm Sensin yapımcısı Global Prodüksiyon Kuaförüm Sensin  yarışmasından ayrılmak isteyen sunucu Gözde Kansu’nun yerine yeni bir isim ile hala anlaşamadı. Bu nedenle de geçen hafta Kuaförüm Sensin yarışmasında çekimler geçen hafta gerçekleştirilemedi.

Gözde Kansu neden Kuaförüm Sensin alelacele ayrıldı? Detaylar için tıklayınız Neden Ayrıldı

Kuaförüm Sensin resimleri

Kuaförüm Sensin Neden Yayınlanmıyor?

Kuaförüm Sensin yarışmasında sunucu çok önemli programın reytinglerine jürilerden daha fazla katkı sağlıyor bu nedenle de yapımcı yeni sunucu konusunda acele etmek istemiyor. Şuanda Kuaförüm Sensin de Gözde Kansu’nun yerine sunuculuk yapacak isim belli olmadı. Kuaförüm Sensin yapımcısı Global Prodüksiyon  Kuaförüm Sensin’e 1 hafta ara verdiğini 17 ağustos 2020’den itibaren Kuaförüm Sensin’nin yeni bölümleri ile ekranlarda olacağını söylese de bu zor gürünüyor zira hala Kuaförüm Sensin çekimleri başlamadı.

Kuaförüm Sensin Sezon Finali mi yaptı?

Kuaförüm Sensin de konuşulanlardan biri de sezon finali yapma düşüncesi. Eğer Kuaförüm Sensin de sezon finali kararı alınırsa Kuaförüm Sensin de yeni yarışmacılar boy gösterecek eski yarışmacılarda yarışmaya veda etmiş olacak.

10 ağustos 14 ağustos arasında Kuaförüm Sensin yerine ise Pis Yedili dizisinin tekrar bölümleri yayınlanacak.Kuaförüm Sensin jürileri