Kuruluş Osman 8 Nisanda Yayınlanacak mı? 18. Bölüm Var mı?

Tekden Film’in sevilen dizisi Kuruluş Osman 1 nisan 20202 çarşamba akşamı 17. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Bir çok dizinin yayınlanmadığı hafta Kuruluş Osman dizinin yayınlanması ve evde sıkılan izleyiciyi mutlu eti. Peki Kuruluş Osman dizisi 8 Nisan 2020 de yayında olacak mı? Kuruluş Osman 18. bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kuruluş Osman 8 Nisanda Yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman dizisi yapımcısı Tekden Film Korona Virüs’e rağmen mart ayı sonuna kadar çekimlere devam etti. Kuruluş Osman setinde çok büyük Korona Vürüs önlemleri alındı; ancak ne yazık ki başarılı olunamadı. Hem setin kalabalık olması hemde sahnelerde sosyal mesafenin korunaaması sebebi ile bir kez daha ara vermek zorunda kaldı. ATV yayınlandığı tüm dizilerden yeni bölümün çekilmesini talep etti. Tekden Film de bu isteği yerine getirmek için daha önce ara verilen sete tekrar oyuncuları ve ekibi çağırdı ve sete çıkıldı. Kuruluş Osman dizisinde sete ara verildikten sonra 1 nisan da yayınlanan 17. bölümün bir kaç sahnesi kalmıştı. Kuruluş Osman dizisi oyuncuları mart ayı sonunda tekrar sete çıktı ve 17. bölümün kalan sahnelerini çekerek bir kez daha sete 4 haftalık ara verdi.

Kuruluş Osman dizisi 18. bölüm çekilemeden dizi sete ara verdiği için Kuruluş Osman dizisi 8 Nisan çarşamba akşamı ne yazık ki yayında olamayacak.Kuruluş Osman 8 Nisanda yayınlanacak mı

Kuruluş Osman 18. Bölüm  Ne Zaman Yayınlanacak?

Kuruluş Osman dizisinin 18. bölüm çekimleri için set ekibi mayıs ayı başını gösteriyor. Kuruluş Osman dizisi set ekibine mayıs ayı başına kadar set yok mesajı verildi; ancak mayıs ayı başında her şeyin yolunda gideceğini ve Kuruluş Osman dizisinin sete çıkacağını da kimse garanti edemez. Korona Virüs eğer kontrol altına alınır ve yeni vakaların sayısı azalırsa planlandığı gibi Kuruluş Osman dizisi  2 mayıs cumartesi günü sete çıkar. Eğer her şey yolunda giderse o zaman Kuruluş Osman dizisinin 18. bölümü de 13 mayıs 2020 çarşamba günü izleyicisi karşısına çıkacak.
Bu durumda Kuruluş Osman dizisinin 18. bölümü en erken 13 mayıs 2020 de yayında olacaktır.

Kuruluş Osman 18. Bölüm Var mı?

Kuruluş Osman dizisi oldukça yüksek bütçeli bir dizi eğer yeteri kadar izleyici olmadığını ve maliyetlerin kurtarılmadığı düşünülürse Kuruluş Osman dizisi 18. bölüm 2020 2021 yeni sezonuna kalabilir. Eğer Korona Virüs salgını haziran 2020’ye kadar kontrol altına alınamaz ise bu durumda izleyicinin az olması gerekçesi ile haziran ayından sonra Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü zaten yayında olamayacaktır.kuruluş osman 18. Bölüm ne zaman yayınlanacak