Mahkum Sinyor Kimdir? Amacı Ne? Talat Bulut

Mahkum dizisine Sinyor karakteri ile usta oyuncu Talat Bulut dahil olacak. Bilindiği üzere Talat Bulut son olarak Yasak Elma dizisinde Halit Argun karakteri ile yer almış ve milyonların sevgilisi olmuştu. Şimdi de Mahkum dizisine kötü karakter olarak dahil olacak.

Mahkum dizisi Güney Kore dizisi İnnocent Defendant dizisinden uyarlama olarak ekranlara geldi ve orijinal senaryoya son ana kadar sadık kalındı; ancak Mahkum dizisi 18 bölümlük 60 dk İnnocent Defendant dizisinden 13 bölüm 90 olarak uyarlanacak ve 14. bölümden itibaren tamamen yerli bir senaryo ile yoluna devam edecek.

Çok sevilen Mahkum dizisinde başlarda uyarlamacı olarak  görev alan senarist Uğraş Güneş 14. bölümden itibaren Mahkum dizisini tamamen kendi hayal gücü ile devam ettirecek işte Mahkum dizisine dahil olacak yeni karakter Sinyor’da Mahkum dizisi senaristinin Savcı Fırat Bulut’un karşısına çıkaracak yeni düşmanı olacak.

Bilindiği üzere Mahkum dizisinde Yesari meselesi 13. bölümde kapacak; Zahit Yesari ölecek; Barış Yesari hapse girecek; akıl sağlığını kaybedecek ve Fırat yeniden görevine daha güçlü bir şekilde dönecek. Zaten aşırı bir savcı olan Fırat bu zamana kadar yaşadıklarından hiç ders almamış gibi Türkiye’nin en güçlü bir başka adamı olan Sinyor’un üzerine korkusuzca gidecek.

Mahkum Sinyor Kimdir?

Mahkum dizisinde Sinyor yıllar önce Türkiye’ye yerleşmiş bir İngiliz ajanıdır. Türkiye’nin bir çok açıdan önünü kesmek isteyen bu şer odağı Türkiye’nin çıkarlarını korumayı kendine görev bilmiş Savcı Fırat Bulut’un radarına takılacak ve hem Fırat hem de Sinyor başına çok büyük bela alacaktır.

Mahkum Sinyor’un Amacı ne?

Mahkum dizisinde Sinyor’un tek amacı vardır; daha çok para ve güç kazanmak ve Türkiye’nin ilerlemesinin önüne geçmektir.

Talat Bulut Kimdir?

1956 Kars doğumlu olan Talat Bulut aslen Sarıkamış da dünyaya gelmiştir.  66 yaşında olan usta tiyatrocu ve oyuncu Talat Bulut Göç Zamanı dizisi ile televizyonlarda tanınmaya başlamış ve bir anda parlamıştır. Daha sonra Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile yıldız olan Fırat Bulut 4 sezon yer aldığı Yasak Elma dizisi ile dünya Starı olmuştur. Talat Bulut’un eşi Pınar Afşar Bulut’tur. 1.75 cm boyunda ve  79 kg ağırlığındadır.