Maraşlı Savaş Kimdir? Amacı ne? Hastalığı Ne? Saygın Soysal

11 Ocak pazartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkacak Maraşlı dizisinin en çok merak edilen karakteri Savaş olacak. Maraşlı dizisinin kötü adamı olacak Savaş karakteri EPP hastalığı ile dizinin de en ilginç karakteri olacak.

Maraşlı dizisinde Savaş karakterine usta oyuncu Saygın Soysal hayat verecek; ancak Maraşlı dizisinin  oyuncu kadrosunda Serhat Kılıç Rojda Demirer Aline Boz ve Burak Deniz gibi usta isimlerde yer alacak.

Maraşlı Savaş Kimdir?

Savaş güneşe çıkamama hatalığı olan garip bir adamdır. Naif görüntüsünün altında oldukça kaslı ve güçlü bir adam olan Savaş aynı zamanda da çok atletiktir. Zevklerine çok düşkün olan Savaş üstün zekalı bir adam olduğu için tat ve koku duyguları da çok gelişmiştir. Her şeyin en iyisini içen yiyen Savaş yer altı dünyasının karanlık adamıdır. Güneşe çıkamadığı için sürekli karanlıklarda yaşayan Savaş sürekli siyah giyinir. Güneşe çıkacağı zamanda şemsiyesini yanından ayırmaz.

Türel ailesi ile hiç bir düşmanlığı yokken Mahur’un işlerine burnunu sokması ile Türek ailesi Savaş’ı karşısına alır. Mahur’un çektiği fotoğraflar Savaş’ın canını yakacak Savaş’ta başta Mahur olmak üzere herkesten intikamını alacaktır.

Maraşlı Savaş’ın Hastalığı Ne?

Maraşlı dizisinde Savaş’ın hastalığı Xeroderma Pigmentosum denilen EPP hastalığıdır. Savaş güneşe çıkınca vücudunda alerji çıkarır. marasli dizisi savas

Saygın Soysal Kimdir?

Saygın Soysal  Çukur’da hayat verdiği Elvis karakteri ile çok sevilmiştir. 21 Mayıs 1982 de Ankara doğumlu olan Saygın Soysal Hacettepe Üniversitesinde tiyatr bölümü mezunudur. Saygın Soysal’ın oyunculuk kariyerine Kırık Kanatlar, Hatırla Sevgili, Muhteşem Yüzyıl ve Tatar Ramazan gibi diziler ile başlamış yer aldığı her dizi de daha da başarısını arttırmıştır. Daha önce de Hakan Muhafız dizisinde yer alan Saygın Soysal 46 Yok Olan dizisinde hayat verdiği Doğan Gökçe karakteri ile akıllarda kalmıştır.

Saygın Soysal Evli mi? Sevgilisi Kim?

2018 de Gökçe Uzun ile evlenen Saygın Soysal 2 yıl süren evlilikten sonra eşinden ayrılmıştır. Saygın Soysal şuanda bekardır.

Saygın Soysal Boyu Kilosu

Saygın Soysal 189 cm boyunda ve 83 kg ağırlığındadır.

Yorum yaz