Marnalı Oyuncuları (Tam Liste Oyuncu Kadrosu)

 

TRT’nin dijital platformu Tabii ekranlarında yayınlanacak olan Marnalı Oyuncuları netleşti. CNP Film’in yapımcılığını üstlendiği Marnalı oyuncu kadrosunda Turgay Tanülkü, Gürkan Uygun ve Melike İpek Yalova başrol olarak yer alacak.

Yusuf Reha Alp’in senaristliğini üstleneceği, Doğan Ümit Karaca’nın yönetmen koltuğunda oturacağı Marnalı dizisinin ilk sezonu 10 bölüm olarak hazırlandı. Marnalı dizisinde Ali Reşat Marnalı adlı bir kabadayının düşürüldüğü tuzağın sonrasında yaşanan intikam öyküsünü ve Derin isimli bir kıza olan çarpıcı aşkının hikayesi konu edilecek.

Marnalı Oyuncuları

Gürkan Uygun (Ali Reşat Marnalı)

Marnalı Oyuncuları arasında başrol olarak yer alan Gürkan Uygun 27 Mayıs 1974 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 47 yaşının içinde olan karizmatik oyuncu Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı ‘Memati’ karakteri ile tanınmaktadır.   İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarından Tiyatro Bölümünden mezun olan Gürkan Uygun son dönemde Teşkilat ve Payitaht Abdülhamid, Kurtlar Vadisi Pusu gibi yapımlarda başrol olarak yer almıştır.

Ali Reşat Marnalı eski bir kabadayıdır. Büyük bir tuzağa çekilen Ali Reşat Marnalı hapse düşer; hapisten çıktıktan sonra intikamının peşine düşen Ali Reşat Marnalı bir yandan intikam acısı ile uğraşırken bir yandan da Derin isimli bir kıza aşık olur. 

Marnalı Oyuncuları Ali Reşat

Melike İpek Yalova (Derin)

Marnalı Oyuncuları arasında Derin karakteri ile başrol olarak yer alacak Melike İpek Yalova 29 Nisan 1984  İstanbul doğumludur. Güzel oyuncu 2024 yılı itibari ile 40 yaşının içindedir. 165cm boyunda ve 54kg olan oyuncu Roma’da Üniversite eğitimini tamamlamıştır. Daha önce Mahkum, Bir Zamanlar Çukurova, Hayat Şarkısı, Karadayı gibi dizilerde rol alan oyuncu 2019 yılında Altuğ Gökhan ile evlenmiş ancak 2021 yılında bu evlilik son bulmuştur.Marnalı Oyuncuları Derin

Engin Benli (Faruk Bedir)

Marnalı dizisinde Faruk Bedir karakterine hayat veren Engin Benli 23 Ocak 1970 İzmir doğumludur. 2024 yılı itibari ile 54 yaşının içinde olan oyuncu  Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Eşkiya dizisinde canlandırdığı Yaman Korkmaz karakteri ile son dönemin popüler isimlerinden biri olan Engin Benli daha önce  Ben Bu Cihana Sığmazam, Savaşçı, Muhteşem Yüzyıl:Kösem gibi dizilerde rol almıştır.Marnalı Faruk Bedir

Turgay Tanülkü (Hasan Baba)

Usta oyuncu Turgay Tanülkü Hasan Baba karakteri ile Marnalı  oyuncu kadrosunda yer alacak. Son dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Ben Bu Cihana Sığmazam dizileri ile büyük çıkış yakalayan Turgay Tanülkü 18 Temmuz 1953 doğumludur ve 71 yaşındadır. Ankara devlet tiyatrosunda uzun yıllar görev yapan Turgay Tanülkü  Camdaki Kız ve Güllerin Savaşı  dizilerinde yer almıştır.

Hasan Baba Ali Reşat Marnalı’nın eski patronudur. 

blank

 Mert Doğan (Turan)

Adım Farah dizisinde hayat verdiği Bekir karakteri ile ciddi bir çıkış yakalayan Mert Doğan Babil isimli internet dizisinde de fark yaratmıştır. 13 Ağustos 1993 doğumlu olan Mert Turan 186cm boyundadır ve  Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezunudur. Avlu  ve Adı Sevgi dizileri önemli dizileridir. Mert Doğan Marnalı oyuncu kadrosunda da Turan karakteri ile fark yaratmaya hazırlanmaktadır.

blank

Elif Uslusoy (Meltem)

Elif Uslusoy Marnalı oyuncu kadrosunda Meltem karakteri ile yer alacak

Osman Albayrak (Mohdi Peyami)

blank

Kanbolat Görkem Arslan (Düzgün)

blank

Murat Göçmez (Gökhan)

blank

Değer Alp (Sevgi)

değer soysal alp ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde yer alacak oyuncu olarak

Yiğit Yalkın (Taşkafa)

blank