MasterChef Türkiye Final Neden Yok? Nasıl İzlenir? MasterChef Türkiye Kim Kazandı?

MasterChef Türkiye 2020 yazına damga vurduğu gibi 2020 2021 yeni sezonunda ilk yarısında en çok izlenen yapım oldu. Acun Medya bunu bildiği için MasterChef Türkiye biterken programı kendi yeni kanalını tanıtmak için fırsat bildi. Dünyada dijital platformlara artan ihtiyacı gören Acun Ilıcalı 1 ocak 2021 de yayın hayatına başlayacak yeni platformu EXXEN’i kurdu. EXXEN platformu bir çok yönü ile Netflix’e benzeyecek. Acun Medya EXXEN’i Türk izleyicilerine tanıtmak için de MasterChef Türkiye’nin finalini kullanacak. MasterChef Türkiye’nin final bölümü televizyonda değil 3 Ocak 2021 de EXXEN platformunda yayınlanacak.

MasterChef Türkiye Finali 3 Ocak 2021’de

MasterChef Türkiye final bölümü ile 3 Ocak 2021 de Exxen’de yayınlanacak; MasterChef Türkiye’nin fnalinin tekrarı 4 ocak 2020 pazartesi günü tekrarı ile ekranlarda olabilir bu durum kesinleşmedi belki de karar daha önce Exxen’de de yayınlanıp Tv8 de yarım saat gecikmeli olarak da yayınlanabilir. masterchef Turkiye final 3 ocak 2021

Peki MasterChef Türkiye Finalini İzlemek İçin EXXEN’e Ücret Ödenecek mi?

MasterChef Türkiye finali ocak ayı başında ekranlarda olacak; EXXEN platformu da 1 – 10 Ocak 2021 tarihleri arasında ücretsiz olacak; ancak ücretsiz olsa bile üyelik bilgileri talep eddilecek ve izleye tüm izleyiciler platforma üye olacak. MasterChef Türkiye’nin finalini izlemek için ücret gerektirmese bile 10 ocak 2021’den sonra EXXEN artık ücretli olacak. Exxen ücreti ne kadar olacak? Detaylar için tıklayınız EXXEN Ücreti

MasterChef Türkiye Finali Neden Yok?

MasterChef Türkiye’nin finali 3 ocak 2021 pazar günü ekranlara gelecek diye tahmin ediliyor; ancak pazar akşamı MasterChef Türkiye TV8 ekranlarında değil EXXEN Platformunda yayınlanacak bu nedenle de bir çok izleyici MasterChef Türkiye finali neden yok diye soracak.

MasterChef Türkiye Finali Nasıl İzlenir?

MasterChef Türkiye finali muhtemelen 4ocak 2021 de yani pazartesi günü TV8 ekranlarında tekrarı ile yayınlanacaktır; ancak programı canlı izlemek isteyenler için 10 ocak 2021 pazar akşamı EXXEN platformuna üye olacak ve EXXEN’den canlı olarak izleyecek.

MasterChef Türkiye Kim Kazandı?

MasterChef Türkiye kazanan isim belli olmasa da MasterChef Türkiye’de finalde yarışacak isimler belli zira jüriler bence taraflı davranıyor. Serhat ve Barbaros kesin olarak son dörde kalacak ve finalde yarışacak. Bence Serhat veya Barbaros’tan biri MasterChef Türkiye masterchef turkiye finalkazanacak isim olacak. MasterChef Türkiye finali canlı yayınlanacak bu nedenle de son ana kadar kazanan ismi öğrenemeyeceğiz.