Masumlar Apartmanı Naci Hoca Kimdir? Safiye’nin Sevgilisi

Trt 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı’na yeni oyuncular dahil oluyor. Masumlİlerleyen bölümlerde Han’ın ablası Safiye’nin geçmişini öğreneceğiz. Safiye’nin eski sevgilisi Naci karakteri ile Tansel Öngel Masumlar Apartmanı dizisi kadrosuna dahil olacak. Safiye’nin eskiden az da olsa normal bir hayatının olduğu, temizlik hastası olmadığı, okula devam ettiği dönemlerinin olduğu bu dönemlerde ise Naci isminde bir gence aşık olduğu ortaya çıktı.

Safiye annesinden gördüğü yoğun psikolojik şiddete rağmen hayata dört elle sarılmaya çalışır ancak hayat ona hiç adil davranmaz. Annesinden gördüğü psikolojik sorunlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Safiye sevdiği çocukla yaşadığı bir tartışma sonrası Naci’yi iter ve Naci’ye otobüs çarpar işte o gün Safiye’nin hayat karşı bakış açısını değiştirdiği gündür. Bu günden sonra erkeklerden uzaklaşan Safiye erkekleri ve aşkı uzak durulması gereken bir sorunmuş gibi görür; ancak o gün otobüsün çarptığı Naci iyileşmiş ve yıllar sonra yeniden Safiye’nin hayatına girmek için mahalleye geri gelmiştir.

Safiye ise Naci’ye bir şey olmaması için dua ederken Allah’a Naci yaşarsa bir daha onu görmemeye razı olacağım diye yemin etmiş ve bir daha Naci defalarca kapısına dayansa bile Naci ile görüşmemiştir.

Masumlar Apartmanı Naci Kimdir?

Masumlar Apartmanı dizisinde Naci Safiye’nin aşık olduğu adamdır. Evlenip boşansa da şimdilerde Neriman’ın öğretmeni olan Naci hiç bir zaman Safiye’yi unutmamış ve ondan vazgeçmemiştir. Safiye’yi  şimdilerde karşı binalarından izleyen Naci ilk günkü gibi Safiye’ye aşıktır ancak kendinde onun karşısına çıkacak cesareti bir türlü bulamamaktadır. Naci de artık yaşlanmıştır; o da psikolojik olarak çok sağlam değildir ancak yine de son nefesine kadar Safiye’den vaz geçmeyecektir.

Naci Safiye’den başkası ile mutlu olamayacağını anlamıştır bu nedenle de Safiye ile aynı göğe bakmadan ölmeyecektir. Masumlar Apartmani Naci

Masumlar Apartmanı Safiye’nin Sevgilisi Kim?

Bizim aldığımız kesin olmayan bilgiye göre Masumlar Apartmanı dizisine geçmişten gelen acılarla dolu karaktere yakışıklı oyuncu Tansel Öngel hayat  verecek. Elinde bir yara izi olan Naci hocanın elinde ki yara izi de hemen izleyicinin dikkatini çekti.

Masumlar Apartmanı dizisinin uyarlandığı Madalyonun İçi kitabında gerçekte Safiye’nin sevdiği ve otobüs çarpan çocuk ölüyor ancak Masumlar Apartmanı dizisinde orijinalden uzaklaşıldığı bölümlerde başladı; kitabın ne yazık ki yarısında Safiye’de ölecek ancak Masumlar Apartmanı dizisi iyi reyting aldığı için bu noktada da orijinalden uzaklaşılacak.

Tansel Öngel Kimdir?

Tansel Öngel son olarak Kırmızı Oda dizisine konuk olmuştu.  24 Eylül 1976 de Kilis’de dünyaya gelen Tansel Öngel 44 yaşındadır. Gençlik döneminde Gaziantep’te yaşayan Tansel Öngel üniversite okumak için Ankara’ya gelmiş burada Hacettepe Üniversitesi Tiyatro eğitimi almıştır. 2018 de Kanıt Ateş Üstünde ve 2017’de de Yaz’ın Öyküsü gibi dizilerde yer alan Tansel Öngel son dönemde Kalbimin Sultanı, Benim İçin Üzülme ve Muhteşem Yüzyıl gibi diziler ile de ekranlarda yer almıştır. Tansel Öngel 176 cm boyunda ve 72 kg ağrılındadır. Tansel Öngel 2010 yılında oyuncu Özge Özder ile evlenmiş ve bu evlilik 4 yıl sürmüştür.tansel ongel

Serkan Altunorak ‘da Masumlar Apartmanı’da Dahil Oluyor

Hacattepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim alan Serkan Altunorak aslen bir seslendirme sanatçısıdır. 1976 Ankara doğumlu olan Serkan Altunorak ilk kez Ayrılsak da Beraberiz dizisi ile oyunculuğu konusunda yapımcıları ikna etmeyi başarmıştır. 44 yaşının içinde ki deneyimli oyuncu Serkan Altunorak özellikle Muhteşem Yüzyıl dizisinde hayat verdiği Taşlıca Yahya karakteri ile çıkış yapmıştır. Serkan Altunorak 2018 de yer aldığı Evli ve Öfkeli dizisinden beklediğini bulamamıştır. serkan altunorak