Menajerimi Ara Neden Final Yapıyor? İşte Nedeni

Menajerimi Ara dizisi için resmi olarak final kararı aldı. Ay Yapım’ın 25 Ağustos pazar günü yayına aldığı Menajerimi Ara dizisi 2. sezonunu göremeden ekranlara veda edecek. Sosyal medyada paylaşılan Menajerimi Ara’nın final yapacağı yönündeki bilgiler sonrası izleyici Menajerimi Ara Neden Final Yapıyor? sorusunu sormaya başladı.

Menajerimi Ara Neden Final Yapıyor?

Menajerimi Ara dizisi zaten beklenen reytingleri alamamıştı ancak yine de Star TV’nin elinde tutan yeteri kadar dizi olmadığı için yayın hayatına devam ediyordu. Star TV yönetimi bu zamana kadar Menajerimi Ara dizisinden zarar etmiyordu ancak Trt 1’in Teşkilat dizisi yayına girip 10 ve üzeri reyting alması sonrası Menajerimi Ara dizisinin reytingleri de dip yaptı. Mart ayında geçen aylara göre %30 reyting kaybeden Menajerimi Ara dizisi için de Star TV yönetimi final kararı verdi.

Menajerimi Ara Ne Zaman Final Yapacak?

Menajerimi Ara dizisinin ne zaman final yapacağı kesinleşmedi ancak dizi de yer alan tüm oyunculara dizinin 2. sezon devam etmeyeceği bilgisi verildi. Böylece oyuncularda 2021 2022 sezonu için kendilerine yeni bir yön çizmek için harekete geçti.

Menajerimi Ara dizisi başrol oyuncuları Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Denizcan Aktaş yeni sezonda farklı diziler ile görüşmek için şimdiden harekete geçti.

Menajerimi Ara dizisi tahminlerimize göre nisan ayı içinde final yaparak ekranlara veda edecektir. Şuanda Menajerimi Ara  dizisinde final senaryosu hazırlanıyor. İlerleyen günlerde dizinin kesin final tarihi sitemize eklenecektirmenajerimi ara final resimleri 2021.

Yorum yaz