Nasıl Fenomen Oldum Oyuncuları

Türkiye’nin önce dijital platformu olma hedefinde adım adım ilerleyen beIN Connect yeni dizisi Nasıl Fenomen Oldum’un çekimlerine başladı. Nasıl Fenomen Oldum dizisi çekimlere başlaması ile Nasıl Fenomen Oldum  dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu. Nasıl Fenomen Oldum oyuncuları arasında Nilperi Şahinkaya, Derya Şensoy, Ahmet Kayakesen, Hülya Duyar ve Bahadır Vatanoğlu da yer alacak.

Nasıl Fenomen Oldum dizisinin yönetmeni Mustafa Kotan olurken dizinin yapımcılığını ise HANN Medya üstlenecek.

Nasıl Fenomen Oldum Oyuncuları

  • Nilperi Şahinkaya – Ala
  • Derya Şensoy – Neri
  • Ahmet Kayakesen
  • Hülya Duyar
  • Bahadır Vatanoğlu

Nasıl Fenomen Oldum Oyuncu Kadrosu

Nilperi Şahinkaya (Ala)

Nilperi Şahinkaya Nasıl Fenomen Oldum dizisinde Ala karakterine hayat verecek. Nasıl Fenomen Oldum oyuncu kadrosunda başrolde yer alacak olan Nilperi Şahinkaya son olarak Yasak Elma dizisinde Cansu karakterine hayat verecektir. 1988 senegal doğumlu olan Nilperi Şahinkaya 34 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları bölümünü bitiren Nilperi Şahinkaya Nasıl Fenomen Oldum dizisinden önce de Aynen Aynen  dizisinde yer almıştı.

Ala babasının hapse girmesinden sonra rahatlayan ve sosyal medya fenomeni olmak için harekete geçen havalı ve güzel bir kızdır. 

Nilperi Şahinkaya Nasıl Fenomen Oldum dizisinde ala karakteri ile yer alacak

Derya Şensoy (Neri)

Nasıl Fenomen Oldum dizisinde Ala karakteri ile birlikte Neri karakterine hayat vererek başrolde yer alacak olan Derya Şensoy 1990 İstanbul doğumludur ve 32 yaşındadır.  Derya Şensoy daha önce de Mayıs Kraliçesi dizisinde yer almıştı.

Nasıl Fenomen Oldum dizisinde neri karakterine derya şensoy hayat verecek

Ahmet Kayakesen

Ahmet Kayakesen Nasıl Fenomen Oldum dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak. Geçen hafta Bergen filminin çekimlerini tamamlayan Ahmet Kayakesen Nasıl Fenomen Oldum dizisi çekimlerine balladı. 1988 İzmir doğumlu olan Ahmet Kayakesen 34 yaşındadır. Hanım Köylü  ve Kertenkele: Yeniden Doğuş, Yasak Elma Ahmet Kayakesen’in yer aldığı önemli dizilerdir. 184 cm boyunda ve 72 kilo ağırlığında olan Ahmet Kayakesen Burcu Binici ile sevgilidir.

blank

Hülya Duyar

Hülya Duyar da Nasıl Fenomen Oldum dizisinde başrolde yer alacak.

blank

Bahadır Vatanoğlu

Nasıl Fenomen Oldum dizisinin bir başka erkek başrol oyuncusu Bahadır Vatanoğlu oldu.

blank

Nasıl Fenomen Oldum Tanıtım Fragmanı