Nehir Üzümcü Kimdir? Kaç Yaşında?

Türkiye her geçen gün yeni bir çocuk oyuncu ile tanışıyor. 2020 2021 yeni sezonundan parlayan yıldızlarından biri de yetenekli ve sevimli çocuk oyuncu Nehir Üzümcü olacak. İsmi açıklanmayan büyük bir dizi projesi için seçilen Nehir Üzümcü o kadar tatlıydı ki yapım ekibi Nehir Üzümcü’nün oyunculuk yeteneklerine hayran kaldı. Peki kimdir bu tatlı kız çocuğu.

Nehir Üzümcü Kimdir?

Daha önce çocuk giyim firmaları için model olarak yer alan Nehir Üzümcü şimdide oyunculuğa adım attı. Çocuk oyuncu Nehir Üzümcü sevilen bir dizinin yeni sezonunda başrolde yer alacak. Daha önce hiç bir projede yer almayan 3 yaşında ki çocuk oyuncu Yusuf Güney Gün Menajerliğin oyuncusu. Ailesi tarafından yönetilen ve 10.000 takipçisi bir sosyal medya hesabı da bulunan Nehir Üzümcü tamamen kendi fotoğraflarından oluşturduğu koleksiyonu ile on binlerce hayan toplamış bile.

Nehir Üzümcü sarı saçlı mavi gözlü bir kızdır. İstanbul’da yaşamakta ve kreşe gitmektedir. Ailesi tarafından oyunculuk yeteneği keşfedilen güzel bir bir de Allah vergisi sevimliliği ile parlak bir yıldız olmaya aday. Nehir Üzümcü fotoğrafları

Nehir Üzümcü Kaç Yaşında?

Nehir Üzümcü tahminimizce 3 yaşındadır.

Nehir Üzümcü İnstagram Sosyal Medya Hesabı

Nehir Üzümcü @nehiruzumc isimli instagram hesabını kullanmaktadır.

Nehir Üzümcü Fotoğrafları

Nehir Üzümcü oyuncu Nehir Üzümcü resimleri Nehir Üzümcü çocuk oyuncu