Özlem Savaş Kimdir (Elif Dizisi Kıymet Kimdir) Ne Zaman Diziden Ayrılacak?

Elif Dizisi Kıymet Kimdir?

Elif dizisi 5. sezonda sonunda kötü karakterini buldu; ama bu sefer gelen Kıymet karakteri gerçekten bize dizi de ki eski kötü karakterlerin kıymetini bildirecek gibi. Özlem Savaş Elif dizisinin kötü karakteri Kıymet olmaya geliyor. Siz şimdiden  Kıymet’e sarı çıyan da diyebilirsiniz. Kıymet sevdiği adamı elinden alan kadından intikam almaya gelen bir kadını canlandırıyor.

Elif yeni sezon ne zaman başlayacak? Detaylar için tıklayın ne zaman başlayacak?

Özlem Savaş Kimdir?

15 Ekim 1970 de İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Özlem Savaş 48 yaşındadır. lerleyen yaşına rağmen güzelliğini hala kormuayı başarmıştır. Lise döneminde matemetik ve fizikten tübitak ödülü alacak kadar zeki bir insandır. Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü de derece ile kazanmış ve okul döneminde tiyatroya ilgisi artmıştır.

Üniversite yıllarında aklı sinemada olan Yaşar Alptekin ve Atilla Saral ile Üç Kişi isimli filme oynadı ve çok güzel para ve saygı kazandı. Sinemanın güzelliklerini keşfeden Özlem Savaş sinemadan uzaklaşamadı İstanbul Şehir Tiyatrosu’nda tiyatro oyuncusu oldu. Daha sonra asıl yükseliş yaşayacağı film Uçurtmayı Vurmasınlar’da rol aldı.  2008 yılında “Avanak Kuzenler” filmi ile o kötü günler bitti. Arnavutköy’de uzun süre bir balık restoranı işletti. Son olarak Oflu Hoca’nın Şifresi’nde bir doktoru ve Arka Sokaklar’da bir bölümde oynadı.

Özlem Savaş için Elif dizisi önemli bir kapı daha araladı; Özlem Savaş Elif dizisini beğenerek takip ettiğini ve ekipte her kesin işini iyi yaptığını belirtti.

Elif Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular için tıklayınız Oyuncu Kadrosu

Elif Kıymet Ne Zaman Diziden Ayrılacak?

Kıymet karakteri 5. sezonun kötüsü Elif dizisinde 2018 2019 yeni sezonu bitmeden Kıymet Elif’ten ayrılmaz.