Payitaht Abdülhamid 120. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Yeni Sezon

Payitaht Abdülhamid dizisi 5. sezonu ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek. 10 Nisan 2020 cuma günü korona virüs nedeniyle sezona ara veren dizi normalleşmenin başlamasıyla haziran ayı başında tekrar sete çıkmıştı.

117. bölümü ile 10 haziran 2020 de tekrar ekranlara dönen Payitaht Abdülhamid dizisi 119. bölümü ile 3 temmuz 2020 cuma günü sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Peki Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezona ne zaman başlayacak?

Payitaht Abdülhamid 120. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Payitaht Abdülhamid dizisinin 120. bölümünün 9 ekim 2020 cuma günü yayınlanması kesinleşti. Payitaht dizisi 9 ekim de başlayacak yeni sezonda 1909 yılında başlayacak ve Sultan Abdülhamit’in sürgün hayatını anlatılacak.

Payitaht Abdülhamid 120. Bölüm resimleri

Payitaht Abdülhamid geçen sezon  89. bölümü ile 20 eylül 2019 cuma akşamı yayın hayatına başlamıştı; ancak bu sezon geçen sezonlardan farklı olarak Payitaht Abdülhamid dizisi yayın hayatına beklenenden daha erken başlayacak; geçen sezondan yayınlanamayan 6 bölüm yeni sezona erken başlanarak eritilmeye çalışılacak; ayrıca 2020 kasım ve aralık aylarında korona virüsün etkisini arttıracağını düşünen yapımcılar şimdiden kasım aralık ve ocak gibi aylarda sete çıkamamaları durumunda stok çekmeye hazırlanıyor bu nedenle de ağustos ayı başında Payitaht Abdülhamid yeni sezon için çekimlere erkenden başlayacak.

Payitaht Abdülhamid 120. Bölümde Neler Olacak?

Payitaht Abdülhamid dizisinin sezon finalinde hatırlanacağı üzere Gülsim Ali’nin hayat verdiği Gülcemal karakteri ölerek diziden ayrılmıştı; yeni sezonda Payitaht Abdülhamid dizisinin kadrosuna oldukça kaliteli oyuncular dahil olacak; bunun yanında senaryo da hikayesi biten bir çok oyuncu da diziden ayrılacak. Payitaht Abdülhamid dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız. Yeni Gelen Oyuncular

Payitaht Abdülhamid Mahmud Paşa Ölecek mi?

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni sezonu ile ilgili elimizde net bilgiler olmasa da tahminlerimize göre Hakan Boyav Payitaht Abdülhamid dizisinin 2020 2021 sezonunda ekranlara gelecek yeni sezonunda da devam edecek. Bu durumda Mahmud paşa da ölmeyecek. Payitaht Abdülhamid Mahmud Paşa Ölecek mi

Payitaht Abdülhamid 119. Bölüm Fragmanı Sezon Finali

Payitaht Abdülhamid 120. Bölüm yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir.

Yorum yaz