Payitaht Abdülhamid Aliye Sultan Gökşin Saraç Kimdir?

Payitaht Abdülhamid dizisinin 5. sezon çekimleri bir süre önce başladı. Payitaht Abdülhamid’de Aliye Sultan karakterini oynayacak isim Gökşin Saraç oldu.

Başrollerinde Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Bahadır Yenişehirlioğlu, Cem Uçan ve Cem Özer gibi isimlerin yer aldığı Payitaht Abdülhamid dizisine 5. Sezonda diziye dahil olan isimler arasında İsmail Hakkı, Hakan Bilgin, Cansu Fırıncı, Ali Buhara Mete, Mehmet Korhan Fırat, Yılmaz Meydaneri, Alara Turan, Burak Haktanır, Eren Dinler, Halit Karaata, ve Mesud Uz gibi isimler yer almakta.Payitaht Abdulhamid Aliye Sultan

Trt 1 ekranlarında seyirci ile buluşan ve 5. Sezona merhaba diyecek olan dönem dizisi Payitaht Abdülhamid tarihteki gerçek şahsiyetler ve olaylardan ilham alınarak hazırlanmış bir dizi 4 sezon ekranlarda yerini alan ve 119. Bölüm ile sezona veda eden Payitaht Abdülhamid dizisi 5. Sezona 120. Bölüm ile merhaba diyecek.

Gökşin Saraç resimleri

Payitaht Abdülhamid dizisinin 5. Sezonunda diziye birçok yeni isim katıldı. O isimlerden birisi de dizide Aliye Sultan karakterine hayat verecek olan Gökşin Saraç. Dönem dizisinde rol alacak olan Gökşin Saraç genç bir isim olarak dizide sergileyeceği performans ile adından söz ettirecek yetenekli birisidir. Dizide hangi rol de seyirci karşısına çıkacak gelin hep birlikte bakalım.

Payitaht Abdülhamit Aliye Sultan Kimdir?

5.Murat’ın kızı, Abdülhamid ’in yeğenidir Aliye Sultan. Payitaht Abdülhamit dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız Payitaht Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

Payitaht Abdulhamid Aliye Sultan resimleri Gökşin Saraç Kimdir?

Selçuk Üniversitesi Konservatuar Bölümü Mezunudur ve Emre Ahlatlı nın menajerliğini yaptığı Gökşin Saraç Payitaht Abdülhamit dizisi ile ilk televizyon deneyimini yaşayacaktır. Daha öncesinde bir projede yer aldı ise bile kendisi ismini fazlası ile duyurmamıştır. Ancak Payitaht Abdülhamid dizisinde sergileyeceği performans ile adından söz ettireceği ve geleceği parlak genç bir isimdir.

Yorum yaz