Payitaht Abdulhamid Ester Kimdir? Makbule Meyzinoğlu Kimdir?

Payitaht Abdulhamid dizisi 5. sezonu ile yeni sezona damga vurmaya geliyor. Kadrosuna Şakir Güler’i David Grun karkateri ile dahil eden Es Film şimdi de Ester karakteri ile Makbule Meyzinoğlu’nu kadrosuna aldı.

5.  sezonuna 27 eylül cuma günü başlayan dizi de şimdiden yeni sezon da neler olacağı çok merak ediliyor; ancak Abdulhamid’in yeni sezonda en çok siyonistler ile mücadele edeceği öğrenildi. Makbule Meyzinoğlu Payitaht Abdulhamid dizisi kadrosuna siyonistlerin annesi Ester olarak dahil olacak.

Payitaht Abdulhamid Ester Kimdir?

Sermet Yeşil ‘in hayat verdiği Zalman isimli karakterin eşi olarak diziye dahil olan Ester karakteri aynı zamanda çok iyi bir aşçıdır. Bu özelliği ile önce kendini saray mutfağına kabul ettiren ve çok sevişen Ester sonradan karanlık yüzünü gösterecek ve saray mutfağından sarayın kalbi olan Harem’e kadar uzanacaktır.

Her geçen gün etkinliğini arttıran Ester Harem’i kasıp kavuracak ve Harem’in düzenini bozarak sarayı içten çürütecektir. Filistin’de bir Yahudi devleti kurulması için canla başla çalışacak olan Ester ilerleyen bölümlerde siyonizmin annesi olarak kabul edileceği çalışmalarını başarı ile gerçekleştirecektir.

Çok iyi bir yalancı olan Ester bu özelliği ile uzun süre kendisini gizlemeyi başaracak ve Harem’e sızarak haremde ki dengeleri değiştirecektir.

Makbule Meyzinoğlu Kimdir?

Makbule Meyzinoğlu 3 Kasım 1974 Bulgaristan doğumludur. Güzel oyuncu şuanda 45 yaşındadır. İzmir’de oyunculuk eğitimi alan Makbule Meyzinoğlu Son olarak 2016 da Aşk Yalanı Sever isimli dizi de Nihan karakteri ile yer almıştır. Daha mnce Muhteşem Yüzyıl dizisinde de Kraliçe İzabel olarak yer alan Makbule Meyzinoğlu ÇAlı Kuşu dizisinde Sör Matild olarak yine yabancı bir kadın karakeri oynamış ve başarılı olmuştur.

Makbule Meyzinoğlu tatlı Türkçesi ile dikkat çektiği için genelde yabancı kadınları oynamaktadır dizilerindeblank

Makbule Meyzinoğlu Kaç Yaşında?

Makbule Meyzinoğlu 3 Kasım 1974 doğumludur ve 2019 yılı sonu itibari ile 45 yaşının içindedir.

Makbule Meyzinoğlu Nereli?

Makbule Meyzinoğlu 03 Kasım 1974 yılında Varna’da doğmuştur.