Ramo Boran Kimdir? Yakup Turgut Kimdir? Biyografisi

Ramo dizisine Boran karakteri ile Yakup Turgut dahil olacak. Ramo dizisi izleyicilerinin merak ettiği Boran karakteri sonunda belli oldu. Ramo’nun baş düşmanlarından biri olan Boran Cihangir’in adamı olarak diziye girse de aslında Boran’ın tek amacı Cihangir’in yerine geçmektir.

Ramo Boran Kimdir?

Boran Cihangir’i satmış ve onun öldürülmesini beklemiştir. Cihangir’in ölmesi için düşmanı Ramo ile bile iş birliği yapan Boran Cihangir’in kızı Nehir’i de kendi himayesine almıştır. Boran’ın amacı kimsesiz kalan Nehir’in kimsesi olmaktır.

Ramo Boran resimleri

Yakup Turgut Kimdir?

Yakup Turğut hem senarist hem de oyuncudur. Daha önce bir çok tiyatro oyununda hem yazar hem de oyunu olarak yer alan Yakup Turğut Ramo dizisinde hayat verdiği Boran karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. 2017 de Dara oyunu ile sahnelerin adeta yozunu attıran Yakup Turgut usta oyunculuğu ile Ramo dizisi yapımcısı BKM filmin gözdeleri arasına girmiştir. Estarabim ve Evvel gibi oyunlarda da yer alan Yakup Turğut 5 yıldır tiyatro ile yakından ilgilenmektedir.

ZOOM ARTS menajerliğin kayıtlı oyuncusu olan Yakup Turgut  üniversitede Konservatuvar eğitimi almış ve Sahne Sanatları alından uzmanlaşmıştır.

Yakup Turgut Kaç Yaşında?

Yakup Turgut’un kaç yaşında olduğu kesin olarak bilinmese de 25 – 30 yaşları arasında olduğu anlaşılmaktadır.

Yakup Turgut Kim resimleri