Rüzgar Diricanlı Kimdir? Yaşı Kilosu Dizileri Alev Alev Uzun Kim?

Rüzgar Diricanlı Show TV’nin yeni dizisi Alev Alev’in seçmelerine geçti ve dii de Uzun isimli karaktere hayat vermek için sözleşmeyi imzaladı. Daha önce de Vatanım Sensin ve İkizler Memocan  gibi dizilerde yer alan Rüzgar Diricanlı ilk kez bu kadar kendini gösterebileceği bir dizi de kamera karşısına geçecek.

Rüzgar Diricanlı Kimdir?

9 şubat 2006 da İstanbul’da hayata gözlerini açan Rüzgar Diricanlı şuanda 14 yaşının içindedir. 10 yaşından beri Hande Aytar Ajansın oyuncusu olan Rüzgar Diricanlı ortaokul 7. sınıf öğrencisidir. Derslerinde ki başarısını dizi setlerine de taşıyan Rüzgar Diricanlı hem okulu hem de dizi setlerini bir arada devam ettirebilmektedir. Ruzgar Diricanli alev alev dizisi

Alev Alev dizisi tam liste oyuncu kadrosu için tıklayınız Alev Alev oyuncu

Rüzgar Diricanlı denilince akıllara İkizler Memocan dizisinde hayat verdiği Musti karakteri akıllara gelmektedir. Daha 11 yaşındayken  Vatanım Sensin dizisinde de izleyicisi karşısına çıkan Rüzgar Diricanlı Alev Alev dizisinden önce ise Mücadele Çıkmazı isimşi Çağatay Ulusoy filminde de Çağatay Ulusoy’un kardeşine hayat vermiştir. Bir çok yapımcı tarafından ise geleceğin yetenekli oyuncuları arasında gösterilmektedir.

Piyano ve bateri çalmayı çok seven yetenekli oyuncu profesyonel anlamda oyunculuk eğitimini ile Özay Özgüler’den almıştır. Rüzgar Diricanlı basketbol oynamaktan çok hoşlanmaktadır

Rüzgar Diricanlı Boyu Kilosu

160 cm boyunda olan Rüzgar Diricanlı 45 kg da ağırlığındadır.

Alev Alev Uzun Kim?

Alev Alev dizisinde Uzun karakteri dizi de yer alan çocuk oyunulardan biridir. Boyunun arkadaşlarından uzun olması sebebi ile Atlas tarafından uzun lakabını almıştır. Oldukça zeki ve mert bir çocuktur uzun. Annesi Cemre ile hayatları yangından sonra değişir.