Sadakatsiz Didem Kimdir? Aydan Taş Bilinmeyenleri

İngiliz yapımı Doctor Foster tarafından uyarlanan dram ve psikolojik gerilim türü Sadakatsiz dizisine yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Yönetmenliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk tarafından kaleme alınan diziye Aydan Taş dahil oldu. Aydan Taş dizide Didem karakterini oynayacak.

Başrollerde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in rol aldığı diziye son olarak Cemal Hünal dahil olmuştu. Sadakatsiz Didem karakteri ve Aydan Taş ile ilgili merak edilenler yazımızda. Sadakatsiz Çarşamba akşamları 20:00’da Kanal D ekranlarında olacak.

Sadakatsiz Didem Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde yeni zaman atlamaları yaşanacak. Doctor Foster  dizisinden uyarlama kısımları biten Sadakatsiz dizisinde yeni bir hikaye oluşturulacak. Sadakatsiz dizisinin yeni hikayesinde de ise Didem karakteri önemli bir yer edinecek. Çok kısa zaman içinde Sadaksiz dizisinde Derin karakterine hayat veren Melis Sezen diziden ayrılacak; bakalım Melis Sezen’den oluşacak boşluğu Aydan Taş  doldurabilecek mi?

Sadakatsiz dizisinin son bölümünde Asya bütün kozlarını kullanıp zaferini ilan etmiş ve Derin Volkan’dan ayrılma kararı almıştı. Bugün yayınlanacak bölümünde ise Volkan’ın Asya’ya geri dönmesi için hamle yapması olayların akışını değiştirecek. Didem ise bu bölümde ortaya çıkacak. Ancak Dİdem’in hangi olayın içinde olacağı tam olarak bilinmiyor.aydan Tas1

Sadakatsiz Aydan Taş Kimdir?

Sadakatsiz dizisinde Didem karakterini oynayacak olan Aydan Taş 1982 Eskişehir doğumludur. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat ve Karadeniz Teknik Üniversitesi İşletme mezunudur. Okul yıllarında amatör olarak tiyatro ile ilgilenmiştir. Aydan Taş 2005 yılından beri BKM Mutfak’ta oynamaktadır. Aslen Hataylı olan Aydan Taş 168 cm boyundadır.aydan Tas

Aydan Taş Hangi Dizi ve Filmlerde Rol Aldı?

Organize İşler, Neşeli Hayat, Çok Film Hareketler Bunlar ve Hadi İnşallah gibi filmlerde rol alan Aydan Taş; Yalan Dünya, Karadayı, Tatlı Küçük Yalancılar, Hayat Şarkısı ve Hercai dizilerinde oynamıştır. Ayrıca oyuncu Aydan Taş bazı tiyatro oyunlarında boy göstermiştir. 2005 yılından beri BKM Mutfakta çalışmaktadır.