Sakla Beni Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayınlanacak?

 

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği Sakla Beni dizisi ilk üç bölümde aldığı düşük reytinglerden sonra 4,5 ve 6. bölümlerde 5 ve üzeri reyting almayı başardı. Sakla Beni dizisinin reytinglerini yükseltmesi ile hem Sakla Beni oyuncuları hem dizinin yayın haklarının sahibi Star Tv hem de dizinin yapımcısı OGM Pictures rahat bir nefes aldı. Peki Sakla Beni Ne Zaman Final Yapacak?

Sakla Beni Ne Zaman Final Yapacak?

Sakla Beni Ne Zaman Final Yapacak? Sakla Beni dizisi için şuanda sözleşme uzatma kararı verildi. Sakla Beni dizisi 15 bölüme kadar ekranlarda olmaya devam edecek; ancak 2024’e Sakla Beni dizisine ne olacağına dizinin reytinglerine bakarak karar verilecek. Dizi 26.Bölüm ile beraber ekranlara veda ediyor.

Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel, Asude Kalebek ve Baran Bölükbaşı’nın paylaştığı Sakla Beni dizisinin Star Tv kanalı ile 8 bölümlük bir ön sözleşmesi olduğu düşünülüyordu. Eğer Sakla Beni  dizisi ilk 7 bölümde 2 üzeri reyting almaya devam etseydi Sakla Beni 8. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecekti. Sakla Beni dizisinde reytingler yükselince Sakla Beni dizisinin sözleşmesi tahminimizce 15 bölüme kadar uzatıldı. Sakla Beni dizisi eğer 5 ve üzeri reytingler almaya devam ederse bu durumda Sakla Beni 2024 haziran ayına kadar ekranlarda olmaya devam edecektir.

Sakla Beni Kaç Sezon Yayınlanacak bence sadece 1 sezon yayınlanacak

Sakla Beni Kaç Sezon Yayınlanacak?

Sakla Beni sürprizlere çok açık bir dizi. 2 reyting alan bir dizi bir anda 6 reytinge çıkabiliyor. Bu demektir ki eğer Sakla Beni dizisi eline geçen kozu iyi kullanamazsa kısa zamanda tekrar 2 reytinge düşebilir. Yani hızlı çıkan hızlı da düşer. Bu nedenle şuanda Sakla Beni dizisinin 2. sezonu için her hangi bir çalışma yapılmıyor; hatta Sakla Beni dizisi için 15. bölümden sonrası için bile bir çalışma yok. Tüm yapım ekibi Sakla Beni dizisinin 15. bölüme kadar sağ salim devam edebilmesi için çalışıyor.

Sakla Beni dizisinde Mete’nin Naz ile evlenmesi ancak İncila’nın da peşini bırakmaması Sakla Beni izleyicisi adeta çileden çıkardı. Sakla Beni dizisine bir de Kadir karakteri ile Baran Bölükbaşı dahil oldu. Baran Bölükbaşı dizinin aldığı yüksek reytingleri adeta perçinledi.

Sakla Beni Ne Zaman Final Yapacak bence 15. bölümde final yapacak

Sakla Beni dizisi bence uzun soluklu bir dizi olmayacaktır. Sakla Beni dizisi senaryo ve hikaye itibari ile 30 bölümü geçebilecek bir potansiyele sahip değil. Her ne kadar Sakla Beni oyuncu kadrosu olarak uzun soluklu bir dizi gibi görünse de Sakla Beni dizisinin 1. sezon sonunda 2. sezon onayı alabileceğine ihtimal vermiyorum. Sakla Beni eğer haziran 2024’e kadar kalabilirse bu bile bence büyük başarı olur ve tüm tarafları tatmin eder.