Şampiyon

Şampiyon Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?
Eylül ayı başında Trt 1’in büyük ümitler ile yayına aldığı Şampiyon  dizisi ne yazık ki bekleneni veremedi. Trt 1 eski Trt 1 değil yüksek bütçeli dizileri için artık yeni yönetimi..
Erdal Özyağcılar Şampiyon’dan Neden Ayrıldı? İşte Nedeni
Türkiye’nin en usta oyuncularından biri olan Erdal Özyağcılar eylül ayında beri kadrosunda yer aldığı Şampiyon dizisinden ayrılacak. Daha önce ki yazımızda Şampiyon dizisinin 35. bölümü ile 31 mayıs pazar akşamı..
Şampiyon Neden Final Yapıyor? İşte Üzücü Kararın Gerekçesi
12 Eylül 2019 Perşembe günü yayın hayatına başlayan BSK Yapımın sevilen dizisi Şampiyon kesin olarak 34. bölümü ile 13 ağustos 2020 de final yaparak ekranlara veda edecek. Şampiyon dizisinin korona..
Şampiyon Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular
12 Eylül Perşembe günü yayın hayatına başlayan ve aldığı güzel sonuçlar ile daha uzun yıllar ekranlarımızda yer almayı hak eden Şampiyon dizisinde güzel haberler gelmeye devam ediyor. BSK Yapım sevilen..
Şampiyon Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? 22 Mart
Şampiyon Neden Yok? Şampiyon dizisi 21 haziran 2020 de yaz sezonuna merhaba diyecek ve 7 – 8 bölüm yayınlandıktan sonra 2 ağustos 2020 veya 9 ağustos 2020 de final yaparak..
Şampiyon Ne Zaman Final Yapacak? İşte Final Tarihi
Şampiyon Dizisinin Final Tarihi Açıklandı Şampiyon dizisi 34. bölümü ile ekranlara veda edecek. Açıklama Şampiyon dizisi erkek başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman’dan geldi. Dizi de Fırat karakterine hayat veren Tolgahan Sayışman..
Şampiyon Güneş’in Hastalığı Ne? İyileşebilecek mi?
Şampiyon dizisinde Artvin’den gelen Fırat Bölükbaşı ve oğlu Güneş Bölükbaşı’nın hikayesini izliyoruz. Şampiyon dizisinde oğlu için tekrar ringlere çıkmak zorunda kalan Fırat Bölükbaşı İstanbul’a gelir gelmez bir çok olumsuzluklar ile..
Şampiyon Dizisi Neslihan Kimdir? (İlayda Alişan Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?)
Şampiyon dizisi eylül ayında Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak. Bsk Yapım’ın izleyicisi karşısına çıkaracağı Şampiyon dizisi perşembe akşamları Tek Yürek dizisinin yerine izleyicisi karşısında olacak. Şampiyon dizisinde Kafkas’ın efsanelerle..
Şampiyon Şahin Kimdir? Şahin Kendirci Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim?
Şampiyon dizisi oyuncu kadrosunu yakından incelemeye devam ediyoruz. Şampiyon dizisinde 18 yaşında genç bir boksör olan Şahin karakterine şarkıcı kimliği ile çocukluğunu yakından tanıdığımız Şahin Kendirci  hayat verecek. Şampiyon dizisi..
Şampiyon Suna Kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Kimdir? Kaç Yaşında?
Çekimlerine 26 temmuzda başlanan Şampiyon dizisinin eylül ayında yayında olması bekleniyor. Başrollerini Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Avcı ve Erdal Özyağcılar gibi ünlü isimlerin paylaştığı Şampiyon dizisinde genç oyuncu..