Şampiyon Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular

12 Eylül Perşembe günü yayın hayatına başlayan ve aldığı güzel sonuçlar ile daha uzun yıllar ekranlarımızda yer almayı hak eden Şampiyon dizisinde güzel haberler gelmeye devam ediyor. BSK Yapım sevilen dizisi Şampiyonun bu izlenme başarısını arttırarak devam ettirebilmesi için hem senarist takviyesi yaptı hemde hikayeyi daha da genişleterek diziye yeni oyuncular dahil etme karar aldı.

Baş rollerini Tolgahan Sayışman, Erdal Özyağcılar, Erkan Avcı ve Emir Özyakışır gibi isimlerin paylaştığı Şampiyon dizisi kadrosuna son olarak İştar Gökseven Derviş Aladağlı karakteri ile  Berna Koraltürk ise Selvi karakteri ile dahil olmuştu. Bize gelen son haberde ise ünlü oyuncu Gizem Karaca da Elisa karakteri ile Şampiyon dizisi kadrosunda yerini alacak. Böylece Şampiyon dizisi kadrosu Gizem Karaca ile daha da güçlü olacak.

Şampiyon dizisine yeni gelen oyuncular olduğu gibi hikaye de görevini tamamlayan bir kaç oyuncu da Şampiyon dizisinden ayrılmak zorunda kalacak İşte bu yazımızda Şampiyon dizisinde yeni gelen oyuncuları ve yine Şampiyon dizisinden ayrılan oyuncuları sizler ile paylaşacağız.

Şampiyon Yeni Gelen Oyuncular

Gizem Karaca (Elisa)

Türkiye’nin belki en yetenekli olmasa da en güzel kadın başrol oyuncularından biri olan Gizem Karaca daha önce Melisa Aslı Pamuk’a teklif edilen rolü kabul ederek Şampiyon dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Son olarak İnsanlık Suçu dizisi kadrosunda yer almış ama  dizisi erken final yapınca zor zamanlar geçirmişti. 2019 da genel olarak sinema filmi ile çeken Gizem Karaca 2020 de bir dizi de yer almak istedi ve uzun ömürlü olacağını düşündüğü ve reyting kaygısı yaşamayacağı Şampiyon dizisinde yer almaya başladı.  Gizem Karaca 1992 İstanbul doğumludur ve 28 yaşının içindedir.

Derviş Aladağ’lının 2. eşi Maria Mariadan olan üvey kızı. Elisa Dervişin öz kızı değil, sevgilisi Maria’nın eski eşinden olan kızıampiyon Yeni Gelen Oyuncular Elisa

İştar Gökseven (Derviş Aladağlı)

İştar Gökseven 1961 Ankara doğumludur ve 58 yaşındadır. Mesleğe ilk olarak bir çok meslektaşı gibi tiyatro ile başlayan İştar Gökseven son olarak Deli Gönül isimli dizi de yer almıştır. Leyla İle Mecnun dizisinde hayat verdiği Metin Yılmaz karakteri ile çok sevilmiştir.

Fırat’ın oğlu Güneş’in anne tarafından dedesi. Torununa bir imparatorluk bırakmak istiyor. Yaman’ın eski dostu en büyük düşmanı. ampiyon yeni gelen oyuncu derviş

Berna Koraltürk (Selvi)

Baba Candır dizisi ile tanınan Berna Koraltürk Şampiyon dizisi kadrosunda yeni dahil olan oyuncu oldu.  1989 İstanbul doğumlu olan Berna Koraltürk 30 yaşındadır. Berna Koraltürk Mimar Sinan Üniversitesi Moda Ve Tekstil Bölümü mezunudur. Murat Onbul ile evlidir Her Sevda Bir Veda, Ah İstanbul ve İşler Güçler yer aldığı önemli projelerdendir. Berna Koraltürk son olarak erken final yapan Vurgun dizisinde Ece Vardar olarak yer almıştır.

Berna Zafer’e aşık onu çok seven güzel bir kızdır. Yıllarca Zafer’i beklemiştir. Şimdilerde ise babası Tahsin bey onu işi olmadığı gerekçesi işe Zafer’e vermek istememektedir.
ampiyon yeni oyuncu Selvi

Şampiyon Dizisinden Ayrılan Oyuncular

Bahar Süer (Mücella)

Şampiyon dizisinin final yapacağı haberinden sonra diziden ayrılacak oyuncularda belli oldu. Daha önce Yaman karakteri ile Erdal Özyağcılar senaryo gereği diziden ayrılmıştı; şimdi de yine senaryo gereği Bahar Süer diziden ayrılacak. bahar süer şampiyon mücella neden yok

Erdal Özyağcılar (Yaman)

Şampiyon dizisinin finaline 10 bölüm kala ünlü oyuncu Erdal Özyağcılar hayat verdiği Yaman karakteri ile Şampiyon dizisinden ayrılacak. Yaman hoca ölecek ve Erdal Özyağcılar da Şampiyon dizisinden senaryo gereği ayrılmış olacak. ampiyon Dizisinden Ayrılan Oyuncular Erdal Özyağcılar Yaman

Şampiyon dizisinden şuana kadar ayrılan bir oyuncu olmadı ancak Şampiyon dizisinde 13 bölüm yönetmen olarak görev alan Devrim Yalçın yönetmenlik görevinden ayrıldı; ancak bize gelen bilgilere göre Şampiyon dizisinden ilerleyen haftalarda bir kaç oyuncu birden ayrılacak. Şampiyon dizisinin yeni yönetmeni ise Müge Uğurlar  oldu.