Şampiyon Elisa Gerçekte Kimdir? Fırat ve Elisa Aşkı Başlıyor (Gizem Karaca)

Şampiyon dizisi oyuncu kadrosu günden güne büyümeye devam ediyor. Şampiyon dizisinde Yaman’ın yeni kozu Elisa olacak. Bilindiği üzere Derviş Aladağlı yani Fırat’ın ilk eşi Eylül’ün babası ile Yaman eskiden çok sağlam iki dosttu ancak şimdilerde o dostluktan geriye sadece düşmanlık kalmış. Her ne kadar Derviş Aladağılı parasına ve gücüne güvenip Yaman’ı ciddiye almasa da Yaman Günaltay daha son kozunu oynamadı. Yaman’ın Derviş’e karşı son kozu ise Elisa olacak. Peki kimdir bu Elisa?

Şampiyon Elisa kimdir?

Derviş Aladağ’lının 2. eşi Maria Mariadan olan üvey kızıdır Elisa; ancak Elisa Derviş Aladağlı’nın öz kızı değildir Derviş’in sevgilisi Maria’nın eski eşinden olan kızıdır. Çok güçlü bir karakter olan Elisa başına gelen bunca olaya rağmen yılmamış ve var olma savaşını kazanmıştır.

Şampiyon dizisinde Elisa’nın gelmesi en çok Derviş’in canını sıkarken Elisa güzelliği ile Fırat’ın da aklını çelecek.

Şampiyon Elisa ile Fırat Evlenecek mi? Fırat Elisa’ya Aşık olacak mı

Elisa dizi de Kafkas karakterine partner olarak girdi. Her ne kadar izleyici Şampiyon dizisinde Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği Suna karakteri ile Kafkas’ı yani Fırat Bölükbaşı’yı yakıştırsa da ne yazık ki ilerleyen haftalarda Elisa ile Fırat aşkını izleyeceğiz.

Bilindiği üzere Şampiyon dizisi Fırat’ın bir ünvan maçında Suna’nın abisi Necdet Suphi Özer’i öldürmesi ile başlamış ve hikaye 16 bölüm böyle devam etmiş sonunda ise gerçekler ortaya çıkmış ve asıl katilin Tansel olduğu ortaya çıkmış herkes gerçeği öğrenmişti; hal böyle olunca Şampiyon dizisi senaristleri de yeni konu bulmakta zorlanır oldular ve diziye yeni hikayeler katabilmek için yeni karakterler dahil ettiler. İşte Elisa karakteri de tamamen Şampiyon dizisinin konusunu dağıtmak ve senaryoyu farklı yönlere çekmek için yazılan bir karakter 

gizem karaca Şampiyon dizisi Elisa

Yıldız Çağrı Atiksoy Şampiyondan Ayrılacak mı ? Şampiyon Suna ölecek mi? Suna’ya Ne Olacak?

Yıldız Çağrı Atiksoy’un Şampiyon dizisi il sezon sonuna kadar sözleşmesi var yani senaristler Suna’ya bu sezon bir şey yapamaz. Bu durumda hem Yıldız Çağrı Atiksoy’un hayat verdiği Suna karakteri hemde Gizem Karaca’nın hayat verdiği Elisa karakteri bir sezon daha Şampiyon dizisinde devam edecek yani Suna’ya bir şey olmayacak. Bundan sonra artık paylaşılamayan kadın yok paylaşılamayan erkek var olacak. gizem karaca şampiyon Elisa kimdir