Yemin Cavidan Öldü mü? Gül Arcan Yeminden Ayrılacak mı?

Yemin dizisinin 7 ocak 2020 salı akşamı ekranlara gelen 157. bölümünde Cemre Cavidan’ın boğazına çöktü ve Cavidan’ın nefesini kesti. Bu sahne sonrası bir çok izleyici sitemize Yemin dizisinde baş belası Cavidan’ın ölüm ölmediği yönünde yani Gül Arcan’ın Yemin dizisinden ayrılıp ayrılmadığı yönünde bir çok soru yöneltti.

Yemin Cavidan Öldü mü?

Yemin dizisinde Reyhan’ın kaynanası; Emir’in de başının belası olan Cavidan karakter ne yazık ki ölmedi. Bilindiği üzere Cemre’nin annesi Süeheyla’nın ve bir çok kişinin katili olan Cavidan dokuz canlı. Her ne kadar Cemre Cavidan’ı öldürmek için boğazını sıkıp nefesini kesse de Cavidan karakteri ölmeyecek; Cemre ise Cavidan’ı öldü diye bırakacak ama Cavidan son anda kurtarılacak.yemin cavidan öldü müGül Arcan Yeminden Ayrılacak mı

Gül Arcan Yeminden Ayrılacak mı?

Yemin dizisinde Cavidan karakterine hayat veren Gül Arcan’ın sezon sonuna kadar Yemin dizisi ile sözleşmesi var yani bu da sezonun sonuna kadar Cavidan baş belasının yeni kötülükler yapacağı anlamına geliyor; ancak ilerleyen haftalarda Yemin dizisinde önemli bir ayrılığın yaşanacağı biliniyor. Bizim tahminimize göre Cavidan değil Cemre karakteri Yemin dizisinden ayrılacak; bu durumda da Gül Arcan değil Yemin dizisinden ayrılan Ceyda Olguner olacak gibi.

Yemin Cavidan Öldü mü? Gül Arcan Yeminden Ayrılacak mı? (1 Yorum)

  1. Şu cemre her şeyi anlatsada her şey yoluna girse reyhanda okumayı nerden çıkardı