Çukur Çivi Kimdir? Tolga Sarıtaş Çukur Kadrosunda

Son olarak kadrosuna Çağatay Erdenet karakteri ile Nejat İşler dahil eden Ay Yapım’ın sevile dizisi Çukur şimdide Türkiye’nin en önemli en yakışıklı ve en ünlü erkek başrol oyuncularından Tolga Sarıtaş’ı katmaya hazırlanıyor.

3. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkan ve kadrosunda Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Necip Memili, Kubilay Aka, ve Burak Dakak gibi çok önemli isimleri barındıran Çukur dizisi kadrosuna zor da olsa son olarak Söz dizisinde hayat verdiği Yavuz Karasu karakteri ile devleşen Tolga Sarıtaş’ı dahil etti.

Tolga Sarıtaş Çukur Kadrosunda

Bilindiği üzere Söz dizisi ile Çukur dizisi 2 sezon rakip diziler olmuş sonunda Söz dizisi senaryosunda ki yetersizlikler nedeniyle yayın hayatına son vermişti. İşte eski düşmanlar yeni dost oluyor. Çukur dizisinin bu kadar önemli bir transfer yapmasının arkasında ise Star Tv’nin yeni dizi Sefirin Kızı var. Sefirin Kızı iki bölümü ile ne kadar büyük bir rakip olduğunu ispat etti ve Çukur dizisi de pazartesi birinciliğini kaçırmamak için böyle büyük bir transferi kadrosuna dahil etmek zorunda kaldı.

Bilindiği üzere Söz dizisinden ayrıldıktan sonra Ferhat İle Şirin dizisi kadrosuna dahil olan Tolga Sarıtaş ne yazık ki dizisinden istediğini bulamamış ve Ferhat ile Şirin dizisi düşük reytingler gereği bir anda daha 6. bölümü işe yayından kaldırılmıştı.

Ferhat İle Şirin dizisinin genel hikayesini Çukur dizisi senaristi Gökhan Horzum yazmıştı; bize gelen bilgiye göre Tolga Sarıtaş’ı Çukur dizisi kadrosuna dahil olması için Gökhan Horzum ikna etmiş.

ukur Çivi KimdirTolga Sarıtaş Çukur Kadrosundan Ne zaman Ayrılacak?

Tolga Sarıtaş 2020 haziran ayına kadar Çukur dizisi kadrosunda yer alacak ve Çukur dizisinin 3. sezonu sonunda diziden ayrılacakmış; tabi Tolga Sarıtaş’ın hayat vereceği Çivi karakteri çok sevilirse belki bir sezon daha Çukur dizisinde yer alabilir.

Çukur Çivi Kimdir?

Çukur dizisinde Aras Bulut İynemli’nin hayat verdiği Yamaç Koçovalı karakterinin karşısına Tolga Sarıtaş Çivi karakteri ile çıkacak. Çivi Yaman’ın karşısına çıkacak mert bir adam olacak ve özellikle Çukur’a dahil olduğu sahne ile bir çok izleyiciyi büyüleyecek. Zaten Tolga Sarıtaş’ın Çukur’u kabul etmesinde de en önemli faktör Çivi karakteri olmuş. Tolga Sarıtaş Çivi karakterini çok sevmiş.

Çivi Erdenet Çağatay Erdenet’in zeki, akıllı ve güçlü kardeşidir. Adaletli bir adamdır; ancak hırsına yenik düşmesi onun en büyük zaafıdır. Erdenet ailesinin geleceği Çivi’dir. 

tolga sarıtaş Çukurda

 

 

Çukur Çivi Kimdir? Tolga Sarıtaş Çukur Kadrosunda (1 Yorum)