Yemin 158. Bölüm 159. Bölüm 160 Özeti 8 Ocak 9 Ocak 10 Ocak

Yemin 160. Bölüm Özeti

Adem hoca krizi büyür. Adem hoca Emir Tarhun ile tanışmak ister. Yüksek mimar Emir Tarhun’un başarısı Adem hocayı da etkilemiştir. Reyhan ise Emir Tarhun’un karısı olarak tanınmak istemez. Bu nedenle de Emir’in kendisini okula bırakmasını istemez. Emir ise zaten kıskançlık krizleri geçirmektedir bir de bu okula bile gidememe konusu onu daha da kıskaç bir adam yapar ama Reyhan’a bir şey diyemez.

Cavidan ise daha fazla bilgi vermeden Cemre’yi öldürtme peşindedir. Bunun için de Cemre’nin yattığı hastahaneden bir hasta bakıcı ile anlaşır. Artık Cemre için yolun sonu gelmiştir.  Kemal ise artık oyunu bırakmış gerçeklerin peşindedir. Kemal artık Narin’e gerçek duygularından bahsedecektir; Narin ise bombanın geldiğinin ve artık kaçamayacağının farkındadır. Yemin 160. Bölüm resimleri

 

Yemin 160. Bölüm Fragmanı

Yemin 159. Bölüm Özeti

Sonunda iyileşen Cemre sağlıklı bir ifade verir. Her ne kadar Emir Cemre’yi yalancı olduğu için dilemek istemese de Cemre’nin anlattıkları kan dondurucu nitelikedir. Emir ve Reyhan’ın ayrılmasında tüm planın bizzat Cavidan Tarhun tarafından planlandığını söyleyen Cemre aslında emniyette bir çok şeyi de gizlemiş ve tüm suçu Cavidan’ın üzerine atmıştır.Yemin 159 özet

Cemre açık açık Cavidan’ı ölümle tehdit etmiştir. Cemre’nin bu konuda ne kadar kararlı olduğunu bizzat gören Cavidan bir yandan Emir’in hışmından bir yandan da Cemre’nin salı verilmesinden çok korkmaktadır.

Üniversiteli bir eşi olan Emir ise diken üstündedir; çünkü karısı her an bir erkeğin dikkatini çekebilecek kadar güzeldir. Sevdiği kadını üniversiteye gönderen Reyhan’ı bir öğretmeni ile konuşurken gören Emir üniversite konusunda izin verdiği için pişman olmaya başlar.

Yemin 159. Bölüm Fragmanı

Yemin 158. Bölüm Özeti

Reyhan sonunda okula başlıyor. Emir gibi mimar olmak isteyen Reyhan özel bir üniversite de mimarlık okuyacak ve okulu bitirdiğinde de Emir ile meslektaş olacak. Annesine okumak için söz veren Reyhan yaşanan kötü zamanlarda bu sözünü tutamamıştı ancak bir çok şey yoluna girince Reyhan’da hayalinin peşinde koşmak istedi; Emir ise özleyecek olsa da Reyhan’a okuması için en büyük desteği verdi. Emir ile Reyhan’ın hayatında her şey yolunda; ta ki Cemre ile Cavidan arasında yaşananlar duyulana kadar.

Cavidan’ın başı büyük dertte. Cemre Cavidan’ı öldürmek için elinden geleni yapsa hatta Cavidan öldü diye onu bıraksa da Cavidan dokuz canlı çıkacak ve Cemre eline geçen fırsatı değerlendirememiş olacak.

Emir Reyhan’ı okula başladığı ilk gün okula bırakacak ve ona destek olacak. Emir Reyhan’ını okula bırakırken de bir şans öpücü alacak; ancak herkesin önünde Emir tarafından zorla öpülen Reyhan çok utanacak. Sınıfa sonradan gelen Reyhan sınıf arkadaşlarının ve hocaların dikkatini çekecek. yemin 159. bölüm resimleri

Kemal ise Hızır’dan aldığı cesaret ile bir an önce Narin’e açılacak ancak acele işe şeytan karışacak ve bir türlü beklediği gibi bir konuşma yapamayacak. Bir çok önemli dava da şakır şakır öten Kemal konu Narin’e aşk itirafı olunca dili tutulacak.

 

Yemin 158. Bölüm Fragmanı

Yemin dizisinde 32. haftayı da geride bırakıyoruz. Dizimiz de bir çok izleyici artık Cavidan’ın sonunun geleceğini düşünse de ne yazık ki Cavidan ölmeyecek ve hapse girmeyecek. Cemre’nin ise başına gelen pişmiş tavuğun başına gelmeyecek. Bilindiği üzere daha önce annesi ölen, araba çarpan ve yanmaktan son anda kurtulan Cemre şimdi çok daha büyük bir felaket ile karşı karşıya gelecek.

Yemin 158. Bölüm Özeti Tahmini

Cemre’nin yangın olayından sonra ölmesini bekleyen Cavidan Cemre’nin dokuz canlı olduğunu görünce onunla anlaşmak ya da onu öldürmek üzerine iki plan yapacak ancak  Cemre’nin Cavidan’ı öldürmek için yaptığı hamle Cavidan’ın işini daha da zora sokacak. Cemre’nin elinde az daha can verecek olan Cavidan Cemre ile anlaşamayacağını anlayınca onu öldürmek üzerine planlar yapacak. Diğer taraftan Emir ise Cemre’yi artık dinlemeye karar verecek ve Cemre ile görüşten sonra annesi Cavidan ile ilgili bir karar verecek. Yemin 158. Bölüm resimleri

Cavidan’ın kısa süreli planı ise Cemre ile Emir’i konuşturmamak üzerine olacak. Peki Cemre’ye ne olacak. Çok kısa bir zaman içinde Yemin dizisinde bir ayrılık yaşanacak ve dizi Cemre karakterine hayat veren Ceyda Olguner Yemin dizisinin kadrosundan ayrılacak.

Yemin 158. Bölüm’de okuluna odaklanan Reyhan ne yazık ki Cavidan cadısını boşlayacak ve bu boşluktan yararlanan Cavidan Reyhan’a yine bir iftira atacak; ancak Cavidan’ın attığı bu iftira bu sefer ciddi infiallere yol açacak. Bakalım Cavidan Emir’in dikkatini çekmeyi başarabilecek mi?

Yemin 159. Bölüm de Neler Olacak Tahmini

Cavidan bir taraftan Cemre ve Reyhan ile savaş verirken Reyhan’ın planından habersiz Hikmet’in iyileşmesi ile ilgili hiç bir bilgiye sahip değildir. Cavidan’ın tüm planlarını ise yakında bir mucize ile konuşmaya başlayacak Hikmet Tarhun bozacaktır.

Kemal ve Narin’in başında ise yeni bir bela vardır; bu tatlı bela Hediye’nin kocasıdır. Yıllar sonra çekip gelen bu misafir Kemal ve Narin’in başına ise hiç beklenmedik işler açacaktır.

Suna’nın ayağa kalkması ile Taci ve Suna aşkında hızlı bir ilerleme göreceğiz. Suna iyileşmesinde büyük katkısı olan Taci’ye karşı hissettiği duyguları Reyhan ile paylaşacak. Peki Reyhan Taci konusunda neler söyleyecek; Suna’ya destek olacak mı?

Yemin 160. Bölüm 10 Ocak Tüyoları

Reyhan’ın üniversiteye dönmesi ve mimar eğitimi alacak olması Emir için oldukça zorlu bir süreç olacak. Üniversite de çokça zaman geçirmek zorunda olacak Reyhan’ın üniversiteye tekrar alışmasında en büyük destekçisi Emir olacak. Peki Emir Reyhan’ı kimden kıskanacak?

Yemin 158. Bölüm 159. Bölüm 160 Özeti 8 Ocak 9 Ocak 10 Ocak (1 Yorum)

  1. Yeter artık ya hep Cavidan kötülük mü yapacak bu reyhana yeter artık hani Cavidan hapse girecekti hani narin ve kemal gerçek evlilik yapacaktı ya bu Cavidan ne zaman hapse girecek ya yeter artık ya yeter zafer ve oya sevgili olsunlar ya hikmet bey ne zaman iyileşecek ya