Gel Dese Aşk Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Başrollerini Erkan Petekkaya ile İlayda Çevik’in paylaşacağı Gel Dese Aşk dizisinin yapımcılığını ise Osman Sınav üstlenecek. Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümü ile 8 Mart Pazar akşamı 20:00’da izleyicisi karşısında olacak. Son olarak Sen Anlat Karadeniz ile milyonları bir kez daha büyüleye Osman Sınav şimdi de Gel Dese Aşk dizisinde de Sen Anlat Karadeniz’de beraber çalıştığı İlayda Çevik’i istedi; ancak Erkan Petekkaya ile İlayda Çevik arasında ki 24 yaş yaş farkı izleyiciyi de düşündürmeye başladı.

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu

Görevleri ve arzuları arasında kalan, mutsuzluklarını, suskunlukları ile yaşamayı öğrenemeyen insanların hikayesini anlatacak Gel Dese Aşk dizisinde yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini anlatılacak.

Gel Dese Aşk Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Osman Sınav’ın Gel Dese Aşk dizisi için kesenin ağzını sonuna kadar açan Atv  boş olan pazartesi akşamlarını harika bir dizi ile doldurmak istiyor. Gel Dese aşk dizisinin yönetmenliğimi Murat Onbul üstlenecek. Ünlü yönetmen Murat Onbul son olarak 4N1K serisinde görev almıştı.

Rahşan Çiğdem İnan ve Ayşe Bengi’nin senaristliğini üslendikleri Gel Dese Aşk dizisi için şuanda oyuncu seçim çalışmaları yapılıyor. Gel Dese Aşk dizisi senaristi Rahşan Çiğdem İnan daha önce Kıvanç Tatlıtuğ’un Hadi Be Oğlum filminin ve Deli Gönül dizisinin senaryosunu yazmıştır. Gel Dese Aşk dizisinde yer alması için ise bir çok isme senaryo gönderildi. İstanbul’da çekilecek olan Gel Dese Aşk dizisinde 3 ailenin hikayesi anlatılacak.

Gel Dese Aşk Oyuncuları

Erkan Petekkaya (Murat Düdenli)

2018 de yer aldığı Vurgun dizisi ile bir kez daha şok yaşayan 2015 de yer aldığı ve olaylı şekilde ayrıldığı Paramparça dizisinden sonra adeta dizi tutturamıyor ve bu durum birçok yapımcı tarafından kehanet olarak değerlendiriliyor. Zira daha önce yer aldığı ve kendi yapımcılığını üstlendiği Kayıtdışı dizisi de tutmamıştı. Paramparça dizisinden önce ise yer aldığı Dila Hanım Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Beyaz Gelincik gibi diziler ise inanılmaz reytingler almıştı. 1970 de  Elazığ’da hayata gözlerini açan Erkan Petekkaya artık 50 yaşındadır; bu nedenle başrol olduğu ve aşk yaşadığı diziler artık genç neslin dikkatini çekmemektedir. Didem Petekkaya ile evli olan deneyimli oyuncunun Cem Cano Petekkaya isminde yakışıklı bir oğlu vardır. Erkan Petekkaya Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. yaklaşık 32 senedir sinemanın içinde olan Erkan Petekkata Aynalı Tahir dizisi ile ünlenmiştir. Eekan Petekkaya bir çok ülküde hala Paramparça da hayat verdiği Cihan Gürpınar karakteri ile tanınmaktadır.

43 yaşında olan Murat evli ve iki çocuk babası yakışıklı bir adamdır. Eşi Yasemin ile küçük kızlarının doğumundan sonra daha da kopmuşlardır. Aslında Murat uzun zamandır evliliğinde mutsuzdur ama asla Yasemin’i aldatmayı düşünmemiştir; ancaj Bahar ile tanışınca hayatı bir anda değişir. Murat’ın gönlüne de bahar gelir. Genç ve güzel olan Bahar’a aşık olduğunu sanan Murat Bahar’ın uğruna önce evliliğini sonra da hayatını bir çıkmaza sokar.

erkan petekkaya gel dese aşk oyuncusu

Şebnem Bozoklu (Yasemin Düdenli)

Şebnem Bozoklu 25 Ağustos 1979 İstanbul doğumludur ve 41 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Şebnem Bozoklu’nun annesi Araptır. İlk olarak tiyatro ile oyunculuüa başlayan güzel oyuncu daha sonra sunuculuk yaparak televizyona geçti. İzleyici ile ilk buluşması ise Canım Ailem dizisinde hayat verdiği Meliha karakteri ile oldu ve kendini göstererek ödüller aldı. İlk yıldız olması ise Ulan İstanbul ve Cesur Hemşire dizileri ile ile oldu sonrasında Çifte Saader ve Altınsoylar gibi dizilerde yer alda dizileri tutmadı o da İnternet dizisi Şahsiyette ve sinema filmlerinde rol aldı. Şebnem Bozoklu iç mimar Emre İzer ile evlendi. 2017 de boşanan oyuncu Şebnem Bozoklu 2019 da Kanat Atkaya ile evlendi.

Yasemin Murat’ın eşidir. 40 yaşında olan Yasemin kızının hastalığı sonrası hayata küsen gülmeyi kızına ihanet sayan bir annedir. Yasemin hem kendine hem kocası Murat’a hayatı zindan eder. Kocası Murat’ın bu evlilikten mutsuz olduğundan habersiz evliliğini kusursuz zanneder; ama zaman gerçekleri yeniden yazmasına neden olacaktır.

ebnem Bozoklu Gel Dese Aşk oyuncusu

Aslıhan Malbora (Derin Düdenli)

1 Mart 1995 Afyon doğumlu olan Aslıhan Malbora 24 yaşındadır. 1.63 boyunda ve 52 kg olan Aslıhan Malbora İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda Mühendisliği mezunudur. Gıda mühendisi değil oyuncu olmak isteye Aslıhan Malbora Akademi 35.5 da oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak Seven Ne Yapmaz dizisinde Zeynep karakteri ile yer alan Aslıhan Malbora daha sonra Kalbimin Sultanı dizisinde de yer aldı. Son olarak Her Yerde Sen dizisinde yer alan Aslıhan Malbora dizide Ayda karakteri ile çok sevilmiştir.

Derin Yasemin ile Murat’ın kızlarıdır. Aklı başında güzeller güzeli bir kızdır. Derin ile Bahar yakın arkadaştır. Derin hem güzel hemde hayat dolu bir kızdır. Piyano okumaktadır.

Aslıhan Malbora Gel Dese Aşk dizisi

Ayşe Defne Piriçci (Ece)

29 Temmuz 2014 de dünyaya gelen Defne Piriçci 6 yaşındadır. Son olarak Vurgun dizisinde Reyhan’ın kızı Duru karakteri ile yer alan Defne Piriçci Osman Sınav’ın karşısına çıkmış ve Gel Dese Aşk dizisi kadrosuna seçilmiştir. Layla Şirin ajansın oyuncusu olan Defne Piriçci Gel Dese Aşk dizisinde bir baş rolün kızına hayat verecek.

Ece Murat ile Yasemin’in hasta kızlarıdır. 5 yaşının içindedir. Derin’in biricik sevimli kardeşidir. Ece kalp hastasıdır. 

gel dese aşk oyuncusu Defne piriçci

İlayda Çevik (Bahar)

İlayda Çevik son olarak yine Osman Sınav’ın Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak karakteri ile yer almış ve büyük beğeni toplamıştır. Aralık 1994 doğumlu olan güzel oyuncu İlayda Çevik 26 yaşının içindedir. Daha 10 yaşında Burhaniye Belediye Tiyatrosunda oyunculuğa amatör olarak başlayan İlayda Çevik tiyatroyu çok sevince Daha sonra da Müjdat Gezen sanat merkezinde profesyonel tiyatro eğitimi almıştır. Çocukluktan beri sinemaya ve oyunculuğa ilgisini olan güzel oyuncu üniversite eğitimini de oyunculuk üzerine Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde almıştır. İlayda Çevik’in ilk ekran deneyimi ise Karagül dizisi olmuştur. Daha sonra İsimsizler dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile ilk çıkışını yakalayan oyuncu ilk başrol deneyimini ise Gel Dese Aşk dizisinde yaşayacaktır.

Bahar Murat’ın yasak aşkıdır. 25 yaşında olan Bahar deli dolu, cıvıl cıvıl ve korkusuz bir kızdır. Barlas’ın babası olduğunu öğrenen Bahar Barlas’tan intikam almaya kalkar; ancak intikam için çıktığı yolda kendini Murat’a aşık olarak bulur. Bahar aslında Murat’ta görmediği baba sevgisini bulur ama farkında değildir; Murat’ın kızı da Bahar’ın en yakın arkadaşıdır. Müzik eğitimi almaktadır; ancak maddi sıkıntılardan kaynaklı 2 yıl ara vermek zorunda kalmıştır

ilayda çevik GEl Dese Aşk oyuncusu

Altan Gördüm (Sadri Bey)

1 Kasım 1958 de Adana’da doğan Altan Gördüm 62 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi mezunu olan Altan Gördüm Ankara Sanat Tiyatrosu uzun yıllar görev yaptı. Vahide Perçin ile evlendi 2013 de boşandı. Alize isimli bir kızı olan Altan Gördüm Hayat Bilgisi dizisi ile televizyonda tanınmaya başladı. Altan Gördüm son olarak Muhteşem Yüzyıl ve Beni Böyle Sev dizisinde oynamıştır. 2018 de ise Şeyan’ı Racim filminde yer almıştır.

Sadri Bey şirketin patronu Barlas’ın da babasıdır. Şirkette oğlu Barlas’a değil çalışanı Murat’a daha çok güvenir. 

altan gördüm Gel Dese Aşk dizisi

Ertan Saban (Barlas)

Son olarak Oğuz karakteri ile Avlu dizisi kadrosuna dahil olan ve çok sevilen Ertan Saban şimdi de Gel Dese Aşk dizisinde gelen teklifi kabul etti. 1977 de Yugoslavya’ da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Ertan Saban aslen Kars’lıdır. Makedonya Devlet Konservatuarı mezunu olan yetenekli oyuncu orada Türk yönetmen Mehmet Ulusoy ile çalıştıktan sonra İstanbul’a geldi. İstanbul’da İstanbul Halk Tiyatrosu‘nda görev alan Ertan Saban Elveda Rumeli dizisi ile tanınmaya başladı. En büyük çıkış yakaladığı dizi ise Sakarya Fırat ve Hatasız Kul Olmaz dizileri oldu. Ertan Saban Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden çok önemli bir rolde yer aldı ama dizi erken final yapınca bu şans kaçtı. Paramparça dizisinden tanınan Ebru Özkan ile evlidir.

Barlas Sitare’nin abisi Sadri beyin de oğludur. Bahar Barlas’ı babası olduğunu öğrenir  ve onunla görüşür; ancak Bahar’a Murat aşık olacaktır. 

Ertan Saban GEl Dese Aşk oyuncusu

Öykü Gürman (Sitare)

Öykü Gürman Türkiye’nin önemli ses sanatçılarından biridir. On parmağında on marifet olan Öykü Gürman son yıllarda çok sevilen bir kadın başrol oyuncusu da olmayı başarmıştır. Son olarak Sen anlat Karadeniz dizisinde Asiye Kaleli karakteri ile yer alan Öykü Gürman  milyonların sevgilisi olmayı başarmıştır. 4 Ağustos 1982’de İstanbul’da dünyaya gelen Öykü Gürman İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı müzik bölümü mezunudur. 2015 de sanatçı Yavuz Bingöl ile bir evliliği olmuştrur. 2014 de yer aldığı Urfalıyam Ezelden dizisinde hayat verdiği Ceylan karkteri ile oyunculuk yetenekleri keşfedilmiştir. Öykü Gürman aynı zaman da Gel Dese Aşk dizisinin de şarkılarını seslendirecektir.

Sitare Barlas’ın eşidir. Güzellik konusunda takıntılı bir kadındır. Onur’un annesi olan Sitare Barlas’ın kendini aldatmaması için çok çalışır ama nafile.

ykü Gürman Gel Dese Aşk Dizisi

Uğur Çavuşoğlu (Ruhi)

Uğur Çavuşoğlu son olarak yine Osman Sınav ile Sen Anlat Karadeniz dizisinde Genco karakteri ile yer almıştı. Daha önce de Ege’nin Hamsisi dizisinde yer alan deneyimli oyuncu şimdi de Gel Dese Aşk dizisi için imza attı. 1967 de Artvin’de dünyaya gelen  Uğur Çavuşoğlu 53 yaşının içindedir. Osmanlı Tokat’ı dizisi ile Tiyatrodan sonra dizilerde de çok sevilen Uğur Çavuşoğlu özellikle Hayat Güzeldir ve Meryem dizileri ile yıldız olmayı başarmıştır.

Ruhi Murat ve Yasemin’in yakın arkadaşlarıdır. 

uğur çavuşoğlu Gel Dese Aşk oyuncusu

Tuğçe Ersoy (Aydan)

3 Aralık 1978 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu Tuğçe Ersoy 42 yaşının içindedir. son yıllarda bir çok dizi de izlediğimiz Tuğçe Ersoy Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersi almış sonrasında da tiyatrocu olarak devam etmiştir. Tuğçe Ersoy’un ünlü olduğu dizi ise Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Jülide karakteri olmuştur. Daha sonra Yemin dizisi kadrosunda da yer alan Tuğçe Ersoy şimdi de Gel Dese Aşk kadrosunda kendine yer bulmuştur.

Gel Dese Aşk dizisine Aydan karakterine hayat verecek Tuğçe Ersoy dizi de Ruhi’nin eşi olacak. 

tuğçe ersoy gel dese aşk dizisi

Yiğit Koçak (Onur)

1995 Samsun doğumlu olan Yiğit Koçak 25 yaşının içindedir. Akademi 35,5 da oyunculuk dersleri alan yakışıklı oyuncu daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümüni kazanmış ve akademik eğitim almıştır.  Vine fenomeni olarak ünlenen Yiğit Koçak Seni Kimler Aldı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış son olarak Kimse Bilmez dizisinde Sinan Eğilmez olarak karşımıza çıkmıştı.

Onur Derin’in aşık olduğu adamdır. Müzik bölümünde eğitim almaktadır. Onur Sitare ile Barlas’ın oğludur. 

yiğit Koçak Gel Dese Aşk oyuncu

Selim Gürata (Sadri)

Selim Gürata 1960 yılında Karabük de dünyaya gelmiştir ve 59 yaşındadır. Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Selim Gürata uzun yıllar tiyatroya emek verdikten sonra  son dönemde İnadına Aşk dizisinde, Yüzleşme ve Sakarya Fırat dizilerinde yer almıştır.

Sadri Sitare’nin babasıdır. Şirketin de patronudur. Damadı Barlas’a değil torunu Onur’a daha çok güvenir. 

selim Gürata Gel Dese aşk dizisi

Mehmet Atay -Balıkçı-

Mehmet Atay denilince akıllar Badem Şekeri filmi gelse de deneyimli tiyatrocu ve oyuncu Mehmet Atay daha önce de Arka Sokaklar ve Mehmet Bir Cihan Fatihi dizilerinde yer almıştı.mehmet atay gel dese aşk dizisi

Ebru Emre (Sema)

Ebru Emre Akpınar 1981 doğumludur 39 yaşında olan güzel oyuncu Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Ebru Emre son olarak Bir Mucize Olsun ve Kalbimdeki Deniz dizilerinde yer almıştır; asıl tanınması ise Unutma Beni isimli günlük dizi ile olmuştur.

Sema Bahar’ın annesidir. Hayat kadını olarak çalışmıştır; Bahar büyüyünce o işlere tövbe etmiştir. Sema’yı hayat kadını olmak zorunda bırakan ise Barlas olmuştur. Barlas hamile hamile onu sokakta bırakmıştır. 

Ebru Emre Gel Dese aşk oyuncusu

Selim Gürata (Ediz)

Yasemin’in babası olan Ediz alzheimer hastası bir adamdır; şuanda bakım evinde kalmaktadır. Selim Gürata Gel dese aşk Ediz

Dilan Demircioğlu

Dilan Demircioğlu genç bir tiyatro oyuncusudur. Nesrin Namal Cast Ajansoın oyuncusu olan Dilan Demircioğlu Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk dizisi Gel Dese aşk dizisi olacaktır.

Dilan Demircioğlu gel dese aşk oyuncusu

Buket Eker Kabal

Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan Buket Eker Kabal 1979 Adana doğumludur ve 41 yaşının içindedir. rabzon ve Adana Devlet Tiyatrolarında çalışmıştır. Anatolia Sanat Tiyatrosu oyuncusudur. İlk ekran deneyimi de Gel Dese Aşk dizisi olmuştur.Buket Eker Kabal gel dese aşk oyuncu

Gel Dese Aşk dizisine seçilen yeni oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir. Bir kaç gün içinde Gel Dese Aşk dizisi için anlaşılan başrol oyuncuları açıklanacak.

Gel Dese Aşk Nerede Çekilecek?

Gel Dese Aşk dizisi İstanbul’a çekilecek; bir mahalle dizisi şeklinde olacağı için şuanda Gel Dese Aşk dizisi yapımcısı Osman Sınav’ın dizinin çekileceği uygun bir mahalle arayışında.

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu

Gel Dese Aşk üç ailenin evlatlarının aşkları üzerinden yaşadıkları sınav anlatılacak.

Gel Dese Aşk Oyuncuları

 • Erkan Petekkaya (Murat Düdenli)
 • Şebnem Bozoklu (Yasemin Düdenli)
 • Aslıhan Malbora (Derin Düdenli)
 • İlayda Çevik (Bahar)
 • Altan Gördüm (Sadri Bey)
 • Ertan Saban (Barlas)
 • Öykü Gürman (Sitare)
 • Mehmet Atay (Balıkçı)
 • Ayşe Defne Piriçci (Ece)
 • Uğur Çavuşoğlu (Ruhi)
 • Yiğit Koçak (Onur)
 • Tuğçe Ersoy

Gel Dese Aşk 1. Bölüm Fragmanı

Gel Dese Aşk 2. Tanıtım Fragmanı

Osman Sınav’ın dev bütçeli yemi dizisi Gel Dese Aşk’ın detayları belli oldu.

Gel Dese Aşk dizisinde 3 ailenin ve üç aile arasında kalan iki aşığını hikayesi anlatılacak.

Yorum yaz

Gel Dese Aşk Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (11 Yorum)

 1. Dizi konusu fena olmamakla birlikte bütün oyuncular da iyi fakat yasemin karakteri şebnem b. berbat bir oyun çıkarıyor, mimik sıfır . Genelde beğenirdim onu ama hiç oynayamamış

 2. Böyle ahlaksız bir diziyi şiddetle kınıyorum inşallah tez zamanda final yapar

 3. Erkan pettekkaya sen olduğun için filmi izlemiyorum. Öyku gurman senin filmlerine bayılıyorum ama o adam varken bu defa izleyemeyeceğim eğer onun yerine ulas tuna asantepe olsaydı filme bayılarak izleyecektim üzgünüm izlemiyorum

 4. Yeni dizi gel dese ask oyuncular hepsini pek tanımıyoruz Almanya da çok dizi izleniyor Ertan petek kaya yakışıklı bir oyuncu ve güzel dizileri var ama maalesef pek tutulmuyor Neden mi? Çok basit kadın oyuncu çok önemli. Mesela paramparça çok süperdi. Ebru Özkan çok asil kadın rolünü mükemmel yapıyor oyuncu kadro çok önemli dizi tutması için. Biz seyirci olarak tanıdığımız oyuncuları görmek istiyoruz yeni yeni çıkanları değil lütfen rica ediyoruz

 5. Beni dikkate alın güzel yorumlarım vardır, o aradaki ya farkı nedir Ya insaf. başka oyuncu mu bulamadınız?