Gel Dese Aşk Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Başrollerini Erkan Petekkaya ile İlayda Çevik’in paylaşacağı Gel Dese Aşk dizisinin yapımcılığını ise Osman Sınav üstlenecel. . Son olarak Sen Anlat Karadeniz ile milyonları bir kez daha büyüleye Osman Sınav şimdi de Gel Dese Aşk dizisinde de Sen Anlat Karadeniz’de beraber çalıştığı İlayda Çevik’i istedi; ancak ERkan Petekkaya ile İlayda Çevik arasında ki 24 yaş yaş farkı izleyiciyi de düşündürmeye başladı.

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu

Görevleri ve arzuları arasında kalan, mutsuzluklarını, suskunlukları ile yaşamayı öğrenemeyen insanların hikayesini anlatacak Gel Dese Aşk dizisinde yaralandıkları yerden yaralayan, kırgınlıkların üstünde ayakta durmaya çalışan 20 yıldır evli bir çiftin, aşkı yeniden buluş hikayesini anlatılacak.

Gel Dese Aşk Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

Osman Sınav’ın Gel Dese Aşk dizisi için kesenin ağzını sonuna kadar açan Atv  boş olan pazartesi akşamlarını harika bir dizi ile doldurmak istiyor. Gel Dese aşk dizisinin yönetmenliğimi Murat Onbul üstlenecek. Ünlü yönetmen Murat Onbul son olarak 4N1K serisinde görev almıştı.

Rahşan Çiğdem İnan ve Ayşe Bengi’nin senaristliğini üslendikleri Gel Dese Aşk dizisi için şuanda oyuncu seçim çalışmaları yapılıyor. Gel Dese Aşk dizisi senaristi Rahşan Çiğdem İnan daha önce Kıvanç Tatlıtuğ’un Hadi Be Oğlum filminin ve Deli Gönül dizisinin senaryosunu yazmıştır. Gel Dese Aşk dizisinde yer alması için ise bir çok isme senaryo gönderildi. İstanbul’da çekilecek olan Gel Dese Aşk dizisinde 3 ailenin hikayesi anlatılacak.

Gel Dese Aşk Oyuncuları

Erkan Petekkaya

2018 de yer aldığı Vurgun dizisi ile bir kez daha şok yaşayan 2015 de yer aldığı ve olaylı şekilde ayrıldığı Paramparça dizisinden sonra adeta dizi tutturamıyor ve bu durum birçok yapımcı tarafından kehanet olarak değerlendiriliyor. Zira daha önce yer aldığı ve kendi yapımcılığını üstlendiği Kayıtdışı dizisi de tutmamıştı. Paramparça dizisinden önce ise yer aldığı Dila Hanım Öyle Bir Geçer Zaman ki ve Beyaz Gelincik gibi diziler ise inanılmaz reytingler almıştı. 1970 de  Elazığ’da hayata gözlerini açan Erkan Petekkaya artık 50 yaşındadır; bu nedenle başrol olduğu ve aşk yaşadığı diziler artık genç neslin dikkatini çekmemektedir.

Didem Petekkaya ile evli olan deneyimli oyuncunun Cem Cano Petekkaya isminde yakışıklı bir oğlu vardır. Erkan Petekkaya Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarında oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. yaklaşık 32 senedir sinemanın içinde olan Erkan Petekkata Aynalı Tahir dizisi ile ünlenmiştir. Eekan Petekkaya bir çok ülküde hala Paramparça da hayat verdiği Cihan Gürpınar karakteri ile tanınmaktadır.

Şebnem Bozoklu

Şebnem Bozoklu 25 Ağustos 1979 İstanbul doğumludur ve 41 yaşının içindedir. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Şebnem Bozoklu’nun annesi Araptır. İlk olarak tiyatro ile oyunculuüa başlayan güzel oyuncu daha sonra sunuculuk yaparak televizyona geçti. İzleyici ile ilk buluşması ise Canım Ailem dizisinde hayat verdiği Meliha karakteri ile oldu ve kendini göstererek ödüller aldı. İlk yıldız olması ise Ulan İstanbul ve Cesur Hemşire dizileri ile ile oldu sonrasında Çifte Saader ve Altınsoylar gibi dizilerde yer alda dizileri tutmadı o da İnternet dizisi Şahsiyette ve sinema filmlerinde rol aldı. Şebnem Bozoklu iç mimar Emre İzer ile evlendi. 2017 de boşanan oyuncu Şebnem Bozoklu 2019 da Kanat Atkaya ile evlendi.

İlayda Çevik

r. İlayda Çevik son olarak yine Osman Sınav’ın Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak karakteri ile yer almış ve büyük beğeni toplamıştır. Aralık 1994 doğumlu olan güzel oyuncu İlayda Çevik 26 yaşının içindedir. Daha 10 yaşında Burhaniye Belediye Tiyatrosunda oyunculuğa amatör olarak başlayan İlayda Çevik tiyatroyu çok sevince Daha sonra da Müjdat Gezen sanat merkezinde profesyonel tiyatro eğitimi almıştır. Çocukluktan beri sinemaya ve oyunculuğa ilgisini olan güzel oyuncu üniversite eğitimini de oyunculuk üzerine Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde almıştır. İlayda Çevik’in ilk ekran deneyimi ise Karagül dizisi olmuştur. Daha sonra İsimsizler dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile ilk çıkışını yakalayan oyuncu ilk başrol deneyimini ise Gel Dese Aşk dizisinde yaşayacaktır.

Ertan Saban

Son olarak Oğuz karakteri ile Avlu dizisi kadrosuna dahil olan ve çok sevilen Ertan Saban şimdi de Gel Dese Aşk dizisinde gelen teklifi kabul etti. 1977 de Yugoslavya’ da dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Ertan Saban aslen Kars’lıdır. Makedonya Devlet Konservatuarı mezunu olan yetenekli oyuncu orada Türk yönetmen Mehmet Ulusoy ile çalıştıktan sonra İstanbul’a geldi. İstanbul’da İstanbul Halk Tiyatrosu‘nda görev alan Ertan Saban Elveda Rumeli dizisi ile tanınmaya başladı. En büyük çıkış yakaladığı dizi ise Sakarya Fırat ve Hatasız Kul Olmaz dizileri oldu. Ertan Saban Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinden çok önemli bir rolde yer aldı ama dizi erken final yapınca bu şans kaçtı. Paramparça dizisinden tanınan Ebru Özkan ile evlidir.

Uğur Çavuşoğlu

Uğur Çavuşoğlu son olarak yine Osman Sınav ile Sen Anlat Karadeniz dizisinde Genco karakteri ile yer almıştı. Daha önce de Ege’nin Hamsisi dizisinde yer alan deneyimli oyuncu şimdi de Gel Dese Aşk dizisi için imza attı. 1967 de Artvin’de dünyaya gelen  Uğur Çavuşoğlu 53 yaşının içindedir. Osmanlı Tokat’ı dizisi ile Tiyatrodan sonra dizilerde de çok sevilen Uğur Çavuşoğlu özellikle Hayat Güzeldir ve Meryem dizileri ile yıldız olmayı başarmıştır.

Öykü Gürman

Öykü Gürman Türkiye’nin önemli ses sanatçılarından biridir. On parmağında on marifet olan Öykü Gürman son yıllarda çok sevilen bir kadın başrol oyuncusu da olmayı başarmıştır. Son olarak Sen anlat Karadeniz dizisinde Asiye Kaleli karakteri ile yer alan Öykü Gürman  milyonların sevgilisi olmayı başarmıştır. 4 Ağustos 1982’de İstanbul’da dünyaya gelen Öykü Gürman İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı müzik bölümü mezunudur. 2015 de sanatçı Yavuz Bingöl ile bir evliliği olmuştrur. 2014 de yer aldığı Urfalıyam Ezelden dizisinde hayat verdiği Ceylan karkteri ile oyunculuk yetenekleri keşfedilmiştir.

Öykü Gürman aynı zaman da Gel Dese Aşk dizisinin de şarkılarını seslendirecektir.

Tuğçe Ersoy

3 Aralık 1978 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu Tuğçe Ersoy 42 yaşının içindedir. son yıllarda bir çok dizi de izlediğimiz Tuğçe Ersoy Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersi almış sonrasında da tiyatrocu olarak devam etmiştir. Tuğçe Ersoy’un ünlü olduğu dizi ise Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Jülide karakteri olmuştur. Daha sonra Yemin dizisi kadrosunda da yer alan Tuğçe Ersoy şimdi de Gel Dese Aşk kadrosunda kendine yer bulmuştur.

Yiğit Koçak

1995 Samsun doğumlu olan Yiğit Koçak 25 yaşının içindedir. Akademi 35,5 da oyunculuk dersleri alan yakışıklı oyuncu daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomi ve Finans Bölümüni kazanmış ve akademik eğitim almıştır.  Vine fenomeni olarak ünlenen Yiğit Koçak Seni Kimler Aldı dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış son olarak Kimse Bilmez dizisinde Sinan Eğilmez olarak karşımıza çıkmıştı.

Selim Gürata

Selim Gürata 1960 yılında Karabük de dünyaya gelmiştir ve 59 yaşındadır. Ankara Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Selim Gürata uzun yıllar tiyatroya emek verdikten sonra  son dönemde İnadına Aşk dizisinde, Yüzleşme ve Sakarya Fırat dizilerinde yer almıştır.

Ayşe Defne Piriçci

29 Temmuz 2014 de dünyaya gelen Defne Piriçci 6 yaşındadır. Son olarak Vurgun dizisinde Reyhan’ın kızı Duru karakteri ile yer alan Defne Piriçci Osman Sınav’ın karşısına çıkmış ve Gel Dese Aşk dizisi kadrosuna seçilmiştir. Layla Şirin ajansın oyuncusu olan Defne Piriçci Gel Dese Aşk dizisinde bir baş rolün kızına hayat verecek.

Gel Dese Aşk dizisine seçilen yeni oyuncular oldukça sayfamıza eklenecektir. Bir kaç gün içinde Gel Dese Aşk dizisi için anlaşılan başrol oyuncuları açıklanacak.

Gel Dese Aşk Nerede Çekilecek?

Gel Dese Aşk dizisi İstanbul’a çekilecek; bir mahalle dizisi şeklinde olacağı için şuanda Gel Dese Aşk dizisi yapımcısı Osman Sınav’ın dizinin çekileceği uygun bir mahalle arayışında.

Gel Dese Aşk Dizisi Konusu

Gel Dese Aşk üç ailenin evlatlarının aşkları üzerinden yaşadıkları sınav anlatılacak.

Osman Sınav’ın dev bütçeli yemi dizisi Gel Dese Aşk’ın detayları belli oldu.

Gel Dese Aşk dizisinde 3 ailenin ve üç aile arasında kalan iki aşığını hikayesi anlatılacak.