Şampiyon Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Eylül ayı başında Trt 1’in büyük ümitler ile yayına aldığı Şampiyon  dizisi ne yazık ki bekleneni veremedi. Trt 1 eski Trt 1 değil yüksek bütçeli dizileri için artık yeni yönetimi ile yüksek reyting bekliyor. Şampiyon dizisi ise yüksek bütçesine rağmen ne yazık ki bekleneni veremedi ve Trt 1 yönetimi başrollerini Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy Erkan Avcı, Bahar Süer ve Gizem Karaca’nın paylaştığı  Şampiyon dizisi için yeni sezon onayı vermedi.

Bir çok izleyici ise final bölümünü göremedikleri Şampiyon dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda devam edeceğini düşünüyor; ancak Şampiyon dizisinin yeni sezonun çekilip çekilmeyeceğine dair açıklama mart ayında dizinin başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman’da geldi  ve Tolgahan Sayışman verdiği röportajda bu sezon Şampiyon dizisini bitireceğiz diyerek yeni projeler için de göz kırpmıştı; ancak hala sitemize Şampiyon dizisinin 2. sezonu ile ilgili sorular gelmeye devam ediyor.

Şampiyon Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Şampiyon dizisinin yeni sezona ne zaman başlayacağı belli oldu. Şampiyon yeni sezona 18 haziran 2020 de başlayacak ve 13 ağustos 2020’de de 34. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

ampiyon Yeni Sezon ne zaman resimleri

Şampiyon dizisi yeni sezon ne yazık ki başlamayacak; Şampiyon dizisi 34. bölümü ile bu sezon ağustos ayında final yaparak ekranlara veda edecek.

Şampiyon dizisi korona virüs nedeniyle en son 25. bölümü çekebilmiş ve yeni bölüm için sete çıkamamıştı. Şampiyon dizisi ekibi ilk fırsatta kalan bölümleri çekmek için sete çıkacak. Şampiyon dizisi oyuncuları virüs etkisini kaybeder kaybetmez sete çıkacak.

Bu noktadan sonra Trt 1 Şampiyon dizisinin isterse çekilen bölümlerini 2020 yazında yayınlar; dizinin yaz aylarında reyting alamadığı görülürse işte o zaman Şampiyon dizisinin kalan bölümleri 2020 2021 yeni sezonunda yayınlanabilir.

ampiyon 2. sezon resimleri

Trt 1’in elinde yaz dizisi yok; virüs nedeniyle yeni diziler için yapılan çalışmalarda aksadı bu durumda bence Trt 1 düşük reytingler bile alsa Şampiyon’u 2020 yaz dizisi olarak yayınlayacaktır. Şampiyon dizisine yeni sezon onayı verilmeden dizinin yeni bölüm çekimleri eylüle bırakılmak istenirse bu duruma Şampiyon dizisi oyuncuları da set ekibi de karşı çıkacaktır. Bu durumda hem oyuncuların hemde sek ekibinin 2020 2021 yeni sezonunda yeni dizilerde yer alma ihtimalleri kalmayacaktır.

Şampiyon dizisi yeni sezon hiç bir zaman başlayacak haziran ayında çekilen bölüm yayınlandıktan sonra dizi final yapacak.

Şampiyon Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (1 Yorum)