Masum 45. Bölüm Özeti 6 Mayıs Ahem Bebeğin Umang’dan Olduğunu Öğrendi

Masum dizisinde Kinjal yaptığı büyük yanlışın ardından bedel ödeyecektir. Koki onu evlat olarak görmezken Parag Kinjal’in odasına gitmiş ve onunla duygusal bir konuşma yapmıştır. Kinjal paramparça olurken Hetal ve Jigar Parag’ı oradan uzaklaştırır. Ahem annesini sakinleştirmeye çalışır ve küçükken düştüğümde her zaman kalkıp yeniden koşmamı isterdin şimdi ise sıra sende. Bu durumu da atlatacağız diyerek Kinjal’e gider. Masum 6 Mayıs Özeti başlıyor.

Masum 45. Bölüm Özeti

Bu sırada Kinjal Umang ile telefonda görüşüyordur. Nişanın sona erdiğini ve her şeyin bittiğini anlatıyor. Umang bunun iyi haber olduğunu söylerken Kinjal iyi haber mi diye tepki verir ve bu yüzden tüm ailemi karşıma aldım ve nefretlerini kazandım der. En büyük korkusunun ise Ahem’in tepkisi olduğunu belirtir. Umang içinden kız kardeşime yaptıklarından sonra az bile diye geçirir. Kinjal Umang’I sevdiğini söylerken Ahem’in ona dik dik baktığını gördü ve telefonu elinden düşürdü.

Ahem kim bu kişi diye Kinjal’i sıkıştırmaya başladı. Kinal şimdi sinirlisin daha sonra açıklayacağım dese de Ahem onu köşeye sıkıştırır ve tokatlamak ister. Ancak araya Gopi girer. Ahem ondan çekilmesini ister. Bu kardeşler arasında bir mesele der ve yeniden elini kaldırır. Bu sefer de Hetal elini tutar. Hetal Kinjal’in çocuk olmadığını ve onu tokatlayamayacağını belirtir. Ahem duygulu bir konuşma yaparak odadan ayrılırken Kinjal Hetal’e sarılır. 1 74

Jigar kara kara düşünürken Raşi ilk kez onun için endişelenir. Urmi, Raşi’yi arar ve evde olnaları anlatmasını ister. Raşi gerisini bilmem ama bizim herif çok etkilenmişe benziyor diye cevap verir. Urmila ertesi sabah çok erken saate Modi evine gelir. Gopi onu görünce şaşırır. Ardından Hetal gözükür ve bu kadar erken ne işiniz var gibi bakar. Urmi üzüntüsünden yatamadığını ve saatin kaç olduğunu bilmediğini söyler. Bu sırada sütçü gelir. Gopi ondan bir litre fazla süt vermesini ister.

Hetal ayrılırken Urmi’nin aklına yeni bir pislik gelir. Sütçünün yanında Kinjal’den bahseder. Gopi onu susturmaya çalışsa da Urmi sütçüyü azarlıyor gibi yaparak her şeyi anlatır. Koki telefonu eline alır ve akrabalarına evliliğin gerçekleşmeyeceğini söylemek ister. Ahem gelir ve ondan telefonu alır ve yere koyar. Kinjal’İ hamile bırakan kişinin kim olduğunu sorar. Koki şimdi bunu söylemek istemiyorum der. Ahem’in çabaları yeterli olmaz ve ayrılır. Gopi elinde yemekle içeri girer ve Koki’den yemesini ister.

Koki yemek istemediğini söylerken Gopi Ahem için yemesini ister. Ahem telefonunu annesinin odasında bıraktığını düşünerek geri döner. Koki Gopi’ye Kinjal’i hamile bırakan kişinin kim olduğunu kimse bilmemeli diye tembihte bulunurken AHem odanın dışında onları dinliyordur. Gopi dışarı çıkınca onu kolundan sıkıca tutar ve hamile bırakan kişiyi sorar. Gopi üzgünüm bunu söyleyemem derken Ahem kolunu daha da sıkı tutar ve cevaplamasını ister. Gopi bir şey söylemeyince onu itekleyip gider. Bu sırada Kinjal onları korku ile seyrediyor.

Ahem’in ayrılmasının ardından Kinjal Gopi’yi gerçeği Ahem’e söyledin diye azarlar. Zavallı Gopi kime yardım etmeye çalışsa kötülük görüyor. Ahem Kinjal’in odasına gider ve bağırır. Odadan çıkarken Kinjal’in telefonunu görür. Kinjal’in muhakkak sevdiği kişiyle görüşmesi gerektiğini düşünerek telefonu kontrol eder ve Kinjal’İn tek bir kişi ile konuştuğunu görür. Umang, Umang, Umang.3 74

Ahem telefonu eline alır ve Kinjal’i Gopi’yi sıkıştırırken görür. Ona telefonu gösterir ve Umang kim diye bağırır. Kinjal onu çok iyi tanıyorsun diyerek Anita’nın kardeşi Umang olduğunu söyler. Ahem şoktadır. Umang benim kız kardeşime dokunmaya nasıl cesaret eder diye bağırırken Kinjal onun çok iyi biri olduğunu ve onu sevdiğini söyler. Ahem ona aptalsın diyerek telefonunu parçalar. Gopi, Ahem’in Anita’yı sevdiğini söylediği anı hatırlar ve yıkılır. Ancak bu durumu Koki’ye haber vermesi gerekiyordur.

Koki bir telefon alır. Karşıdaki kişi Kinjla’in hamile olduğu için düğünün iptal edilip edilmediğini sorar. Koki bunu nereden öğrendin diye sorarken kadın sütçüden haber aldığını söyler. Koki şok olurken Gopi gelir ve Ahem’in Umang’dan haberi olduğunu söyler. Koki 2. şoku yaşar. 4 63

Ahem Umang’ın çalıştığı yere gider ve onunla konuşmak için dışarı çağırır. Umang ne söyleyeceksen burda söyle deyince Ahem yakasından tutar ve yumruk atar. Aralarında arbede yaşanırken Ahem’in de eli kanar. Güvenliğin araya girmesiyle kavga sona ererken Ahem kız kardeşimden uzak dur diyerek ayrılır. Eve geldiğinde Koki endişelenir ve onu hemen odasına çıkarır.

Ahem Umang’ı görmeye gittiğini söylerken Koki elindeki yaranın derin olduğunu fark eder. Gopi ilk yardım çantası ile gelir. Koki Gopi’den Ahem’in kolunu tutmasını ister. Ahem ben hallederim dese de Koki ondan durmasını ister. Masum 6 Mayıs Özeti sona erdi.

Masum 45. Bölüm Fragmanı

Yorum yaz