Bay Yanlış Nerede Çekiliyor? Bodrum’un Neresinde? İşte Mekanlar

Fox TV’nin 2020 yaz aylarında izleyicisi karşısına çıkaracağı Bay Yanlış dizisi için hazırlıklara devam ediyor. Gold Film’den Faruk Turgut’un yapımcılığını üstleneceği ünlü yönetmen Deniz Yorulmazer’in yönetmenliğini üstleneceği Bay Yanlış dizisi için mekan seçimleri de tamamlandı.

Çekimlerine mayıs ayı sonunda başlanacak Bay Yanlış  dizisi için mekan araştıran yapımcı Faruk Turgut sonunda dizinin ilk iki bölümünün çekileceği mekanlara karar verirdi.

Bay Yanlış Nerede Çekiliyor?

Bay Yanlış dizisi çekimleri Bodrum merkez ve Muğla Fethiye Göcek’te yapılacak. İlk iki bölümden sonra sonra ise Bay Yanlış dizisi İstanbul’a alınacak.

Bay Yanlış dizisi oyuncularının isteği üzerine İstanbul’da çekilecek ancak bir yaz dizisi olması sebebi ile izleyicinin dikkatini çekmek isteyen Faruk Turgut ilk iki bölümü cıvıl cıvıl mekanlar da çekmek istiyor. Bayram sonrası tatil sezonun ve otellerin de açılacağı bilgisi ile Bay Yanlış dizisinin ilk iki bölümü Bodrum ve Göcek de yapılacak. bay yanlış Bordumda çekiliyor

Bay Yanlış Seti Nerede?

Bay Yanlış dizisinin ilk iki bölümü için Muğla’nın turistik ilçeleri olan Göcek ve Bordum’a set kurulacak ancak bu setler kalıcı setler olmayacak; üçüncü bölümden itibaren kalıcı set ise İstanbul’un farklı bölgelerine kurulacak. Bay Yanlış dizisinde Özgür ile Ezgi Bordum’da tanışacak ve aşık olacaklar daha sonra ise İstanbul’a aşklarına devam edecekler.

Bay Yanlış Bodrum’un Neresinde Çekiliyor?

Bay Yanlış dizisi çekimleri şuanda başlamadı ancak dizinin çekimleri başladığında kurulan set yeri ve tarihi ile ilgili bilgi verilecek ancak Bodrum’un merkezde çekimler yapılacak.

Bay Yanlış Nerede Çekiliyor