Aşk Bir Rüya 88. Bölüm Özeti 17 Mayıs Tapki Bihan’ı Kucaklar

Aşk Bir Rüya dizisinde Tapki Bihan’ın kalbini kırdığı için ondan özür dilemek ister ve bunun için çok farklı bir yol izler. Ünlü bir radyo programına katılarak Bihan’dan özür diler ve onun için bir şarkı isteğinde bulunur. Şada radyo dinlerken Tapki’yi duyar. Ünlü DJ programa 2 dakika ara verir ve aranın ardından Tapki’nin isteğini yerine getirecektir. Şada arada DJ ‘yi arar ve adamla samimi olur. Ondan Tapki’ye dersini vermesini ister. Aşk Bir Rüya 17 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 88. Bölüm Özeti

Bihan da Tapki’nin jestini beğenmiş 2 dakikanın sona ermesini bekliyordur. Spiker yeniden yayına bağlanır ve Tapki’nin düşüncelerini söylemesini ister. Ondan Bihan için bir şarkı söylemesini ister. Tapki kekeleyerek şarkı söyleyince spiker onunla dalga geçmeye başlar. Onun çekilemez olduğunu ve kocasının onu nasıl idare ettiğini söyler. Tapki gözlerinden dökülen yaşlara rağmen konuşmasını sürdürür. Spiker sana neden Tapki demişler diye sorar. Tapki küçükken de konuşma sorunu yaşadığını, bu yüzden Tapki ismini verdiklerini anlatır.

Bihan bu konuşmalardan hiç de hoşlanmamıştır ve soluğu radyo programında alır. İçeri girer ve spikerin başına silahını dayar. Konuşmaları Pandey ailesi de büyük bir üzüntüyle dinliyor. Bihan adamdan şarkı söylemesini ister. Spiker kekeme gibi şarkı söylerken Bihan en azından Tapki kendisiyle yüzleşti ve eksik yönlerini hiç bir zaman aşağılanma gerekçesi yapmadı der ve radyosu başında dinleyenlere muhteşem dersler verir. Spiker Tapki’den özür dilerken Vasu spikerin nasıl bu kadar değiştiğini merak ediyor.1 75

Tapki ve Bihan eve dönerler ve birbirlerinden özür dileyerek sarılırlar. Pandey ailesi hep birlikte görünür ve onları alkışlar. Suman Bihan’ın Rahul’dan çok daha iyi bir DJ olabileceğini söylerken Bihan Tapki’ye hakaret etmesine izin veremezdim der. Vasu Şada’yı takip eder ve onu Rahul ile konuşurken görür. Raul sana uyduğum için başım belaya girdi, kariyerim tehlikede diye kızarken Şada onu suçlar. Raul ayrılırken Vasu çıkar ve sana güvenerek hata yaptım diye Şada’yı azarlar.

Şada ağlamaya başlar ve bebeği istemediğini söyler. Ruh halinin çok değiştiğini belirterek duygusal şantaj yapar. Vasu bebek için onu affettiğini söylerken yaptıklarının da cezasız kalmayacağını belirtir. Tapki Bihan’a teşekkür eder ve ondan bütün silahlarını torbaya koymasını ister. Bihan birer birer silah ve bıçaklarını torbaya koyar. Tapki hepsini bir dolaba koyup kilitler. Bihan ona yaklaşır ve seni seviyorum demesini bekler. Bu sırada çıkan rüzgar Bihan’ın daha önce sevdiği Katrina’nın resmini aralarına getirir.

Tapki ondan eski sevdiği Katrina’nın fotoğrafını yırtmasını isterken Bihan onu saklamak ister. Şada Pandey ailesini gözetler ve onların ne yaptıklarını anlatmaya başlar. Suman ve Preti ne yaptığını sorar. Şada bunu Vasu’nun söylediğini belirtir. Vasu ortaya çıkar ve kendisinin söylediğini kabul eder. Şada’nın gün boyu radyo gibi yayın yapma cezası aldığını söyler. Kızlar nedenini sorarken Vasu sizin canınız da mı ceza istiyor diyerek onları gönderir.

2 75

Şada sinirlenir ve elindeki bardağı kırar. Yerdeki kırıklar ona bir fikir verir. Suman ve Preti mutfakta kısır gibi bir şey yaparlar. Şada mutfağa gider ve cam parçalarını içine atıp karıştırır. Tapki Katrina’nın resmini bile kıskanırken Bihan’ı sesini değiştirerek arar ve kendini Katrina olarak tanıtır. Bihan beni nereden biliyorsunuz diye sorar. Tapki mailleri kontrol ettiğini ve Bihan’ın sıkı bir Katrina hayranı olduğunu öğrendiğini söyler. Onunla buluşmak istediğini belirtir. Bihan’dan sarı bir tişört giymesini isterken kendisi de sari bir elbise giyer ve buluşma yerine gelir.4 64

Tapki Bihan’ın geldiğini görünce arkasına döner. Bihan ona arkadan yaklaşır ve duygularını anlatır. Tapki arkasına dönmek ister ancak Bihan ondan dönmemesini ister ve siz benim ilk aşkımsınız ama gerçek olan aşkım Tapki adında bir kız der. Tapki arkasına döndüğünde Bihan’ın gittiğini görür. Tapki çok etkilenmiştir. Tapki eve geldiğinde Bihan’a sarılır ve onu sevdiğini söyler. Bihan yapılabilecek her şeyi yaptım bu lafı söylemedin ama şimdi hiç sebepsiz yere bana sarılıyorsun diye şaşırır. Vasu onları bu şekilde görünce sevinir. Aşk Bir Rüya 17 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 88. Bölüm Fragmanı