Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özeti 16 Mayıs Tapki Aşkını İtiraf Etti Seni Seviyorum Bihan

Aşk Bir Rüya dizisinde Vasu ve Dadi’nin vites yükseltmeleriyle Bihan ve Şina’nın nişanlanmaları gündeme gelmiştir. Dadi nişandaki dekorasyon işlerini de Tapki’ye vermiştir. Tapki Şina’yı nişana hazırlarken Şina açık açık Tapki’ye Bihan’dan hoşlanıyorsan onu bırakmaya hazırım diye sorar. Tapki Bihan’ın sözlerini düşünerek hayır der ve Bihan’la nişanlanmak istiyorsan diyeceğim bir şey yok diyerek ayrılır. Aşk Bir Rüya 16 Mayıs Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özeti

Nişan hazırlıkları tüm hızıyla devam ederken Bihan’ın canı iyiden iyiye sıkılıyordur. Tapki’nin hiç bir tepki vermemesi aile üyelerini de endişelendirirken Şada gerçeği Tapki’ye anlatmayı düşünüyor. Ona Bihan ve Şina hakkında konuşacağını söylemek istediğinde Suman ve Preti devreye girer ve açıklamasına izin vermezler. Dadi nişan merasimi öncesinde Şina ve Bihan’ın dans etmelerini ister. Onlar dans ederken Tapki hayalen Bihan ile dans eder. Tapki onları görmeye daha fazla dayanamayarak babaya bakma bahanesiyle yukarı çıkar.

Tapki babanın yanına gider ve Bihan ve Şina’yı birlikte gördüğüm zaman kendimi garip hissediyorum der. Baba ona mitolojiden bir hikaye anlatır ve gözlerini kapatmasını ister. Tapki gözlerini kapattığında Bihan’ı görür. Hemen diyaların olduğu bahçeye çıkar ve orada sadece Bihan vardır. Tapki Bihan’a incindiğinde ben de inciniyorum, mutlu olursan ben de mutluyum, benden uzaklaşırsan yalnız hissediyorum diye konuşurken Bihan şaşırır. Tapki tam olarak duygularını ifade etmezken Bihan onu nişanlanacağım kişiye bakmanı istiyorum diyerek boy aynasının karşısına getirir.1 72

Tapki şaşırır ve Şina’ya ne olacak diye sorar. Bihan her şeyin bir oyun olduğunu itiraf ederken Tapki’den sevgi sözcükleri duymak için bunu ailesiyle birlikte planladığını söyler. Tapki herkesin beklediği itirafını sonunda yapar. Seni Seviyorum Bihan Seni Çok Seviyorum Bihan. Bihan mutluluktan ağlarken Pandey ailesi alkışlarla ortaya çıkar. Ardından Bihan’dan nişan yüzüğünü Tapki’ye takmasını isterler. Bihan yüzüğü takarken mutluluk göz yaşları sel olur.

2 72

Gece Bihan’ın yatttığı kanepe ıslanırken Tapki ve Bihan aynı yatağa girerler. Aralarına yastık koyup farklı battaniyelerde yatarlar. Sabahında Bihan yastığa sarılmış Tapki diye sayıklıyordur. Tapki uyanır ve onu bu şekilde görür. Bir şey sölemeden mutfağa gider. Asvin ve Sanjay Bihan’ın yanına gelirler ve onun sayıkladığını görürler. Bihan ile bir müddet dalga geçerlerken Bihan uyanır. Asvin ve Sanjay madem karını bu kadar seviyorsun ona sarıl da erkek olduğunu anlayalım diye ona meydan okurlar. Bihan meydan okumayı kabul eder.

Asvin ve Sanjay aile üyelerine meydan okumadan bahsederler. Tapki mutfakta çalışırken Bihan ona yaklaşır. Tapki bana bir şey mi söyleyeceksin der. Bihan, sana yardım için geldim der. Bu sırada evin geri kalanı saklanır ve onları izler. Bihan bir kaç kere sarılmayı denerken Tapki tedirgin olur. Bihan en sonunda niyetinin sarılmak olduğunu anlatır. Tapki bir gören olacak derken Bihan kimse olmadığını söyler. Halbuki herkes onları izliyor. Tapki kaçarken dupattası koltuğa sıkışır.

Tapki ve Bihan göz göze gelirler ve birbirlerine bakarlar. Bihan tamam bu iş diye sarılmak istediğinde Vasu yanındaki şamdanı düşürür. Herkes ortaya çıkar. Bihan’ın 2. denemesi evde kimsenin olmadığı bir günde gerçekleşir. Bihan Tapki’yi köşeye sıkıştırır ve sarılmak üzereyken Tapki’nin hıçkırığı başlar. Tapki su içer ancak hıçkırığı durmaz. Ardından erişte yemek için tencereyi alır. Bihan numara yapıyorsun diye tencereyi almaya çalışır. İkisi de tencereyi çekerken tüm erişte Bihan’ın kafasına dökülür.

4 61

Bihan sinirle giderken Tapki ondan özür dilemesi gerektiğini düşünerek ünlü radyocu Rahul’u arar ve sevdiği kişiye mesaj vermek istediğini söyler. Ondan özür dilerken Rahul 2 dakikalık aranın ardından Tapki’nin Bihan için istediği parçayı çalacağını söyler. Bihan da radyoyu dinlemektedir ve mutlu olur. Şada bir bakkala girer ve serinlemek için bir şeyler ister. Bu sırada şova denk gelir.

Tapki’nin nasıl bu kadar öz güveni yerinde diyerek onu bitin dünyaya rezil etmeyi düşünür ve Rahul’u arar. Onunla samimi olduktan sonra Tapki’ye ne yapacağını anlatır. Aşk Bir Rüya 16 Mayıs Özeti sona erdi.

Aşk Bir Rüya 17 mayıs Özetini Youtube Kanalımızdan Dinleyebilirsiniz

Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Fragmanı

Aşk Bir Rüya 87. Bölüm Özeti 16 Mayıs Tapki Aşkını İtiraf Etti Seni Seviyorum Bihan (3 Yorum)

  1. Admin fotoraflar gözükmüyor lütfen özetlerde fotorafları görmek istiyoruz lütfen bu sorunla ilgilenin

    • Leyla Hanım fotoları bir kere daha kontrol ettim ve fotoğraflarda herhangi bir sorun görmedim